بدون دیدگاه

آیا فروشگاه ساز اینترنتی ریسپانسیو است؟ طراحی ریسپانسیو سایت به این معناست که سایت به اندازه صفحه نمایش دستگاه هایی مانند تلفن های همراه ، تبلت ها یا لپ تاپ ها پاسخ می دهد تا هنگام بارگیری وب سایت ، دچار بهم ریختگی نشود. با توجه به گسترش بازاریابی دیجیتال توسط موتورهای جستجو ، اهمیت پاسخگویی فروشگاه ساز هر روز بیشتر می شود و برای کاربر مهم است که هنگام باز کردن فروشگاه آنلاین با تلفن همراه یا تبلت ، دیگر نیازی به بزرگنمایی و پیمایش افقی و حرکت بین منوها آسان باشد. در این حرکت ، عناصر مختلف صفحه نباید از دسترس کاربر خارج شوند یا باید بیش از حد بزرگ شوند. بنابراین منوی اصلی سایت در حالت نمایش موبایلی از حالت نوارمنو به حالت تاگل منو تغییر می‌کند. بنابراین ، اندازه صفحه نمایش نحوه نمایش سایت دستگاه شما را تعیین می کند. ریسپانسیو یک سایت را واکنشگرا نیز می گویند. فروشگاه ساز رایگان اوژن از همان ابتدا پلتفرم خود را برای تمام دستگاه های دیجیتال ریسپانسیو کرده است.

شما میتوانید از فروشگاه ساز حرفه ای اوژن صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

آیا فروشگاه ساز اینترنتی ریسپانسیو است؟

اهمیت طراحی واکنشگرا در تجربه مشتریان

نکاتی که هنگام طراحی سایت ریسپانسیو به خاطر می آورید در واقع نکات مهمی هستند که با توجه به تجربه کاربر تعیین می شوند. قوانین تجربه کاربر فرایندی است که در آن محصول تغییراتی ایجاد می کند که استفاده از آن را برای کاربر آسان و لذت بخش می کند. طراحی سایت انطباقی عملی انسانی است که نحوه تغییر یک سایت را در دستگاه های مختلف با اندازه صفحه نمایش متفاوت تعیین می کند تا سایت برای کاربر نمایش داده شود. این برنامه نمایش شامل موارد زیر است:

پیمایش افقی سایت را حذف کنید
سازگار با اندازه های مختلف صفحه نمایش
وضوح را تغییر دهید
فونت مناسب را انتخاب کنید
راحتی هنگام خواندن مطالب
طراحی مناسب برای کاربران موبایل یا موبایل فرندلی

چگونه می توان فهمید که سایتی ریسپانسیو است یا خیر؟

سایت را در مرورگر دسک تاپ باز کرده و صفحه را به اندازه یک تلفن همراه یا لب تاپ با جمع کردن لبه سمت راست پنجره مرورگر فکوچک کنید. در این حالت اگر چیدمان عناصر موجود به گونه ای جابجا شود که دیگر نیازی به پیمایش افقی نباشد و نوار منوی سایت در سه ردیف تغییر شکل یابد ، به این معنی است که سایت ریسپانسیو است

آیا فروشگاه ساز اینترنتی ریسپانسیو است؟

چه ابزاری برای تست ریسپانسیو سایت مناسب است؟

با وارد کردن نشانی اینترنتی سایت خود در یکی از این سایتها ، می توانید پاسخگویی سایت خود را بررسی کنید: ، Test Mobile Friendly ، Responsivedesign ، responsivetesttool

کدام صفحات در سایت ریسپانسیو می شوند؟

تیم طراحی فروشگاه ساز اوژن ویژگی ریسپانسیو را در تمام صفحات سایت اعمال می کند.

اهمیت فروشگاه ساز ریسپانسیو برای سئو

طراحی سایت ریسپانسیو برای سئو مهم است زیرا همه کاربران را با دستگاه ها و مرورگرهای مختلف تحت پوشش قرار می دهد و این باعث افزایش بازدید سایت و افزایش قدرت سئو می شود. دلیل این گفته این است که طبق آماری که خود گوگل در اختیار مدیران وب سایت ها قرار داده ، درصد بالایی از کاربران سایت از طریق دستگاه های تلفن همراه در اینترنت جستجو می کنند و به سمت سایت شما هدایت می شوند. ریسپانسیو سایت شما نیاز مخاطبان شما است ، اگر نیازهای کاربر خود را برآورده نکنید از رقبای خود عقب خواهید ماند. تیم طراحی فروشگاه ساز اوژن به شما کمک می کند تا به سرعت نیازهای کاربران خود را شناسایی کرده و همیشه به صورت حرفه ای راه خود را ادامه دهید. فروشگاه ساز رایگان اوژن از طریق بهترین پلتفرم ها جهت ریسپانسیو فروشگاه ساز خود استفاده می کند. می توان ادعا کرد که محبوب ترین چارچوب ساخت سایت واکنشگرا در حال حاضر چارچوب Bootstrap است. چارچوب دیگری که برای ساخت یک سایت ریسپانسیو استفاده می شود ، چارچوب Foundation است که رابط کاربری جذابی دارد اما به اندازه چارچوب Bootstrap محبوب نیست. مدیا کوئری همچنین یک روش CSS است که به سایت اجازه می دهد تا با اندازه صفحه نمایش دستگاهی که در آن نمایش داده می شود ، سازگار شود.

آیا فروشگاه ساز اینترنتی ریسپانسیو است؟

برچسب ها

آیا فروشگاه ساز اینترنتی ریسپانسیو است؟ سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها