بدون دیدگاه

بدون شک ، صرفه جویی در وقت برای بسیاری از افراد ، به ویژه برای صاحبان مشاغل اینترنتی ، نکته بسیار مهمی است که مزایای قابل توجهی برای تجارت شما به همراه دارد. اما اگر می خواهید در وقت مشتری خود صرفه جویی کنید یا به دنبال نوآوری در استفاده از تصاویر در فروشگاه ساز اینترنتی خود هستید ، ویژگی های جدید اوژن برای شما مناسب است. پلتفرم فروشگاه ساز اوژن به صورت مرتب بروزرسانی می شود و تمام امکانات برای دارندگان این پلتفرم رایگان است. با گذشت زمان ، با بررسی پیشنهادات و برنامه های فروشگاه های آنلاین ، به دلیل اولویت و اهمیت بالای آنها ، بروزرسانی ها به فروشگاه ساز رایگان اوژن اضافه می شوند.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه ساز اینترنتی ، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

در ادامه به مشخصات عمومی و کاربردی این ویژگی و نحوه استفاده از آنها خواهیم پرداخت.

امکان بارگذاری تصاویر با فرمت GIF در فروشگاه ساز اوژن

قبل از بررسی این ویژگی ، تعریف gif را در نظر بگیرید:

GIF فرمت تصویری است که در سال 1987 توسط دانشمند کامپیوتر آمریکایی استیو ویلهلیث اختراع شد و وی به دنبال راهی برای ایجاد پویایی تصاویر در کمترین اندازه و زمان است. به طور خلاصه ، GIF مجموعه ای از تصاویر یا فیلم های بی صدا است که به طور مداوم تکرار می شوند و نیازی به دکمه پخش ندارند.

در جامعه امروز ، gif به طور گسترده ای مورد پذیرش قرار گرفته و روند قالب ویدئو در سال های اخیر است. به نظر نمی رسد این سبک که در این مدت کوتاه بیش از 100 میلیون از آن ایجاد شده است ، به راحتی محبوبیت خود را در بین نسل جوان از دست بدهد. با این حساب ، فکر می کنیم زمان آن رسیده است که همه ما این قالب ویدیویی را به عنوان ابزاری موثر در بازاریابی ، به ویژه در شبکه های اجتماعی ، جدی بگیریم.

امکان درج گیف در فروشگاه ساز رایگان اوژن

GIF چه ارزشی برای تجارت اینترنتی شما دارد؟

GIF های متحرک می توانند ارزش قابل توجهی به برند شما اضافه کنند و هویت برند شما را نشان دهند.
به اشتراک گذاری GIF آسان است.
GIF نشان می دهد که شما به فرایندها و فرایندها توجه می کنید.
GIF جنبه دیگری از مارک تجاری و سرگرمی شما را نشان می دهد.
GIF می تواند زمینه بیشتری را ایجاد کند یا در یک پیام بسیار کوتاهتر احساس شود.

چه زمانی باید از GIF استفاده کنیم؟

این انیمیشن های بی صدا و شگفت انگیز یادآور سرگرمی و پرهیز از جدیت مطلق است. آنها نه تنها مخاطبان و مشتریان شما را درگیر می کنند بلکه باعث می شوند نام تجاری شما از اهمیت کمتری برخوردار باشد. اگر هدف اصلی شما ایجاد آگاهی از برند ، ایجاد شخصیت تجاری یا ایجاد محتوای مدرن تر است؛ GIF می تواند یک انتخاب هوشمندانه در دستیابی به این اهداف باشد. به همین دلیل ، ما در بخش زیر استفاده از GIF را توضیح دادیم:

تصاویر محصول را با استفاده از فایل های GIF نمایش دهید.

تصاویر GIF پویا هستند ، به آنها امکان می دهد جزئیات و حرکاتی را نشان دهند که تصاویر به راحتی نمی توانند. این انیمیشن فرصتی عالی برای برجسته کردن یک ویژگی یا ویژگی اصلی محصول شما فراهم می کند.

دستورالعمل های بصری ارائه دهید.

اگر یک عکس هزار کلمه باشد ، هزینه یک gif چقدر است؟ یکی از بهترین روش های ارسال محتوای آموزشی در وبلاگ یا محتوای آنلاین استفاده از قالب gif است. برای آموزشهایی که به صورت دستورالعمل های گام به گام یا دستورالعمل های کلی هستند ، GIF یک روش عالی برای یادگیری این سبک از مخاطبان شما است و همانطور که بارها و بارها تکرار می شوند ، ممکن است لازم باشد مخاطب و مشتریان شما درک کامل داشته باشند.

امکان درج گیف در فروشگاه ساز رایگان اوژن

آمار خود را با Gif متحرک کنید.

این یک روش عالی برای تجسم داده های شما به روشی قابل درک تر است. آمارها معمولاً خسته کننده به نظر می رسند ، اما کمی رنگ و حرکت به آنها اضافه کنید تا مخاطبان خود را با محتوای خود درگیر کنید. این ویژگی اغلب در وبلاگ های منحصر به فرد و جذاب استفاده می شود.

از GIF به عنوان تیزر تبلیغاتی استفاده کنید

چه بخواهید یک نسخه ی نمایشی یا تیزر برای محصولات خود داشته باشید ، GIF بهترین انتخاب برای شماست ، زیرا در چند ثانیه به مشتری دید قابل قبولی از محصول می دهد.

محتوایی را به اشتراک بگذارید که باعث لبخند شما و مشتریانتان می شود

GIF همیشه لزوماً به موضوعاتی مانند نرخ ارز یا فروش مربوط نمی شود. ما پیشنهاد می کنیم موارد جالب را فقط برای سرگرمی مخاطبان به اشتراک بگذارید. این در واقع یک روش مناسب برای ارتباط با بازدید کنندگان و افزایش تعامل است.

چگونه می توانم از GIF در فروشگاه ساز رایگان اوژن استفاده کنم؟

افزودن GIF در فروشگاه ساز اوژن بسیار ساده است ، فقط کافی است تصاویر GIF آماده یا پیش ساخته خود را از محصولات ، نمایش اسلایدها و سایر بخشها (بخشهایی که تصویر در آن بارگذاری می شود) بارگذاری کنید.

برچسب ها

امکان درج گیف در فروشگاه ساز رایگان اوژن سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها