بدون دیدگاه

انواع فروشگاه های اینترنتی : تقریباً تمام تاجران مترقی ، به معنای واقعی کلمه در هر زمینه ای ، به فکر فروش محصولاتشان از طریق یک شبکه جهانی افتاده اند. فروشگاه آنلاین وب سایتی است که به مشتریان و بازرگانان امکان مذاکره از راه دور را می دهد. قبل از اقدام به تشکیل پلت فرم ، صاحب مشاغل باید یک استراتژی تدوین کند: یافتن روندهای اصلی در شکل گیری تجارت الکترونیکی ، درک ویژگی های فروشگاه خود و تعیین مزایای رقابتی آنها. در کشورهای متمدن ، فروشگاه آنلاین سایتی آنلاین است که در آن محصولات و پیشنهادها تبلیغ می شوند ، سفارشات دریافت می شوند ، اشکال مختلف پرداخت سفارش ، تضمین ها و بیمه های کالاها و خدمات سفارش داده شده و پرداخت شده ارائه می شود ، تحویل سریع ، اجرای معاملات انجام می شود. انواع مختلف سیستم سازی و فروشگاه های آنلاین وجود دارد ، یکی از پلتفرم هایی که در این چند سال مورد استقبال قرار گرفته است استفاده از پلتفرم فروشگاه ساز است . در ادامه به انواع فروشگاه های اینترنتی خواهیم پرداخت :

انواع فروشگاه اینترنتی از نظر نوع فعالیت :

فقط بصورت آنلاین کار کنید
ترکیب تجارت آفلاین و آنلاین
کار بر اساس سیستم dropshipping.
محصول یا خدمات را مستقیماً به خریدار تحویل دهید.
همکاری با شرکتهای شخص ثالث از انواع و اشکال مالکیت ؛
سر و کار داشتن با محصولات عمده و خرده فروشی ؛
شرکت در یک پروژه مشارکت
فروش محصولات دیجیتالی

این می تواند بسیار تخصصی (کار با یک تولید کننده و یک خط تولید کوچک) و جهانی (به عنوان مثال متخصص در لوازم الکتریکی و برنامه های الکترونیکی) باشد.

طبق مطالعات بیشمار ، تجارت آنلاین در حال کسب شناخت و حرکت بیشتری است. علاوه بر این ، کاربرد آن ارزان تر و آسان تر از آفلاین است. خرید آنلاین به ویژه در مناطق مسکونی بزرگ باعث افزایش تعداد مصرف کنندگان می شود. چنین خریدهایی بسیار راحت تر ، سریعتر و ارزان تر است.

مالک فروشگاه اینترنتی چه وظایفی را انجام می دهد؟

مهمترین وظیفه در فعالیت هر نوع فروشگاه آنلاین ایجاد اعتماد بین مصرف کننده و بازرگان است. بنابراین ، در همه مراحل مشارکت ، مهم است که خریدار احتمالی دسترسی و مهربانی خود را نشان دهیم. گزینه های بسیاری وجود دارد که تقریباً در هر مشاغل مفید است:

بازبینی دقیق مشتریان با پیوند عکس به نمایه در شبکه های عمومی و ویدئو.

آمار نشان می دهد اگر خریداران متقاعد شوند می توانند محصولی متناسب با آن را پس دهند ، فروش افزایش می یابد. بنابراین تضمین بازگشت ضروری است ، علاوه بر این ، در بیشتر موارد ، این کار باید در چارچوب قانون انجام شود. گواهینامه ها و مجوزها از تولید کننده محصول درخواست می شود.

دارنده فروشگاه آنلاین چه مزایایی کسب خواهد کرد؟

فروشگاه آنلاین به فضا نیاز ندارد و می تواند بدون فضای ذخیره سازی با خیال راحت کار کند.

این شانس را دارد که محصولات خود را نه تنها به مناطق اطراف ، بلکه همه جا نیز تحویل دهد.

برای همراهی با فروشگاه آنلاین کاملاً ایجاد شده کارمندان کمتری نیاز دارند.

در هر زمان از روز و از هرجای دنیا می توانید معامله کنید.

فروشگاه آنلاین بسیاری از جنبه های مثبت را دارد. این امکان را برای هر کارآفرین فراهم می کند تا تجارت خود را به روشی شفاف ، ساده و سودآور اداره کند.

لازم است کار با ایجاد وب سایت که باید فروشگاه و فروشنده باشد شروع شود. در اینجا لازم است تعدادی از موارد خاص را در نظر بگیرید:

سهولت استفاده ، سهولت رابط کاربری.

عکس های با کیفیت بالا و نمای واضح هر واحد.

یک برنامه ایجاد کنید

چگونه در اول راه برای فروشگاه اینترنتی مشتری جذب کنیم؟

 پس از راه اندازی و تزئین یک فروشگاه آنلاین بزرگ ، جذب مشتریان بالقوه ضروری است. روزنامه و سایر رسانه ها اولین کاری که باید انجام شود قرار دادن تبلیغات در رسانه های چاپی این منطقه است. و نتایج آنها را دست کم نگیرید. ترتیب زایمان در منزل را بدهید. "دهان به دهان". شما باید با همسایگان خود ، یک دوست ، یک همکار در مورد علاقه خود به نشان دادن کار خود به روشی قانع کننده صحبت کنید و مطمئن شوید که به فروش آن اشاره کرده اید. دیر یا زود مشتری تضمین می شود!

انواع فروشگاه اینترنتی از نظر نوع محصول

فروشگاه های اینترنتی از نظر نوع محصول و خدمات به دو دسته فروشگاه های اینترنتی محصولات فیزیکی یا محصولات دیجیتال یا دانلودی تقسیم می شوند.

فروشگاه های محصولات فیزیکی فروشگاه هایی هستند که محصولات و کالاهای فیزیکی و قابل لمس مانند گوشی موبایل، لپ تاپ، مواد غذایی، لباس و پوشاک، لوازم بهداشتی و آرایشی و ... به فروش می رسانند.

فروشگاه های اینترنتی فروش محصولات دیجیتال یا محصولات دانلودی به فروشگاه های اینترنتی گفته می شود که محصولات و خدمات دانلودی و دیجیتال مثل عکس، فیلم آموزشی، پی دی اف PDF ، نرم افزار یا هر گونه فایل دانلودی که بتوان آن را از سایت دانلود کرد تولید و به فروش می رسانند .

با فروشگاه ساز رایگان اوژن ، می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کرده و می توانید به صورت آنلاین محصولات خو را بفروشید .

برچسب ها

انواع فروشگاه های اینترنتی سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها