بدون دیدگاه

بهترین راه ساخت فروشگاه اینترنتی: نحوه راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، هزینه ایجاد سایت فروشگاهی چقدر است ، چه مواردی را باید در توسعه قانونی و فنی  برای ایجاد سایت فروشگاهی اینترنتی در نظر گرفت. به طور خلاصه ، آنچه در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی در اینترنت سوال دارید، در این مقاله جای داده شده است. شرکت های دارای فروشگاه های فیزیکی یا کارآفرینانی که می خواهند کالاهایی را که به خارج از کشور می آورند و کالاهایی که تولید کرده اند را بفروشند معمولاً اولین انتخاب ایجاد سایت فروش آنلاین ، ساخت فروشگاه فروش اینترنتی ، یعنی افتتاح فروشگاه در اینترنت هستند. سوالات زیادی در مورد این روند وجود دارد. کارآفرینان به دنبال پاسخ به بسیاری از سوالات مانند هزینه تأسیس سایت فروشگاهی  / سایت تجارت الکترونیکی ، آنچه برای راه اندازی سایت خرید مورد نیاز است ، چه میزان سرمایه لازم است ، چه مقدار بودجه مناسب برای تخصیص است. در همین اول راه باید ذکر کنیم برای کسانی که به فضای وب و فروش آنلاین آشنا نیستند بهترین راه ساخت فروشگاه اینترنتی استفاده از فروشگاه ساز است.

در 10 سال گذشته ، توسعه سریع تجارت الکترونیکی در کشور ما و وجود سایت های فروش آنلاین بسیاری از مارک ها نیز مورد توجه کارآفرینان جوان و شرکت هایی قرار گرفته است که می خواهند تجارت خود را با فناوری گسترش دهند.

شرایط راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیست؟

برای کسانی که تازه فروش آنلاین را شروع می کنند ، اول از همه ، آنها باید یک شرکت داشته باشند یا یک شرکت تاسیس کنند. اگر بنگاهی ندارید ، تاسیس یک شرکت انحصاری اینترنتی سریعترین و کم هزینه ترین گزینه برای شما خواهد بود.

هزینه راه اندازی سایت فروش آنلاین چقدر است؟

هزینه های ساخت سایت فروش آنلاین بسته به ویژگی هایی که در سایت خرید پیدا می شود متفاوت است. هزینه ی این بسته ها به صورت ماهیانه پرداخت می شود و از یک کف حداقل تا تا یک سقف مشخصی تغییر می کند. اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، می توانید بسته ای را انتخاب کنید که هم منطقی باشد و هم بتوانید با حداقل سرمایه این کار را انجام دهید. در صورت تمایل می توانید بسته از فروشگاه ساز رایگان اوژن استفاده کنید و بعداً تصمیم بگیرید.

از کجا و چگونه باید شروع کنم؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چه چیزی را بفروشید و یک طرح تجاری اساسی ایجاد کنید. پس از آن ، می توانید از فروشگاه ساز رایگان اوژن استفاده کنید و به راحتی نیاز خود را درک کنید.

هنگام راه اندازی سایت فروشگاه آنلاین این اشتباهات را انجام ندهید

شما مدت ها کار کرده اید و اکنون آماده ارائه سایت فروش آنلاین خود به خریداران هستید. در همین مرحله ، بسیاری از کارآفرینان مانند شما همین اشتباهات را می کنند. آنها با انجام این اشتباهات کیفیت کار خود را کاهش می دهند و نمی توانند به نتیجه مطلوب برسند. اشتباهات رایج؛

یک سیستم پرداخت پیچیده:

یکی از بزرگترین اشتباهات انجام شده. هنگامی که خریدار بخواهد از سایت شما محصولی خریداری کند ، اگر پرداخت آن را آسان نمی داند یا مجبور است بسیاری از روشهای پیچیده پرداخت را بپردازد ، نرخ خروج از سایت شما با این نرخ افزایش می یابد.

نوار جستجو چگونه کار می کند:

 برای خریداران یافتن کالایی در سایت آنلاین که راه اندازی می کنید ، راحت باشد. جستجوی طولانی مدت یک محصول ، یافتن خریدار برای سایت شما را با مشکل مواجه می کند.

توضیحات کافی محصول:

 توضیحات محصولات موجود در سایت شما باید دقیق و قابل درک باشد. در غیر این صورت ، کیفیت خدمات شما کاهش می یابد و خریداران سایت شما را در لیست سیاه قرار می دهند.

عکسهای بی کیفیت محصول:

ویژگی مشترک سایتهای آنلاین ناموفق ، عکسهای رنگ پریده ، مبهم و نامفهوم است. اگر می خواهید کالایی را بفروشید ، باید آن را به بهترین شکل به خریدار نشان دهید. بنابراین ، شما باید اهمیت زیادی به عکس های محصول خود بدهید.

آیا امکان راه اندازی سایت فروشگاهی رایگان وجود دارد؟

به نظر شما امکانش هست؟ اگر می خواهید فروشگاه آنلاینی را برای یک فروشگاه فیزیکی اجاره کنید ، یا اگر می خواهید یک سایت خرید را راه اندازی کنید، مجبورید هزینه های خاصی را پرداخت کنید. اما برخی از پلتفرم ها مانند فروشگاه ساز اوژن امکان راه اندازی فروشگاهی اینترنتی رایگان را به شما می دهند و شما با فروش بالاتر و برند سازی می تواند از ویژگی های سفارشی آن نیز استفاده کنید.

1. هزینه  دامنه

این هزینه زیاد نیست. دامنه های مختلف با پسوندهای مختلف هر سال جدید برای فروش ارائه می شوند. در صورت موجود بودن ، توصیه می کنیم پسوند دات کام یا دات کام آی آر را انتخاب کنید. دامنه سایت فروشگاهی مهم است. هنگام خرید دامنه می توانید پیشنهادات دامنه سایت فروشگاهی را نیز مرور کنید. شرکت های دامنه می توانند پیشنهادهای خوبی با پسوندهای مختلف و کلمات اضافی داشته باشند.

2. هزینه هاستینگ زیبا و با کیفیت

شما در حال باز کردن یک فروشگاه فروش آنلاین یا سایت فروش محصول هستید ، یکی از مهمترین موارد این است که 24 ساعت شبانه روز آنلاین باشید و هر سال وقفه بسیار کمی داشته باشید.

3. بروز رسانی نرم افزار

فناوری با گذشت زمان تکامل یافته و تغییر می کند. در این مرحله ، ما به عنوان ارائه دهنده زیرساخت تجارت الکترونیکی شما ، باید با این پیشرفت همراه شویم و یک قدم جلوتر باشیم. توسعه رسانه های اجتماعی ، تغییرات ایجاد شده توسط گوگل، افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه و غیره بسیاری از مسائل در روند توسعه نرم افزار گنجانده شده است.

4. پیشرفت های حقوقی و فنی اجباری

بین سال های 2010 و 2015 ، 90 درصد از بانک ها حداقل یک بار زیرساخت های فنی خود را تغییر داده اند. مهم است که این مقدمات فنی قبل از این فرآیند تکمیل شده باشد. به همین ترتیب ، آمادگی فنی قبل از مقررات ، قوانین و محدودیت های قانونی اقساط بخشی (تلفن همراه ) مربوط به تجارت الکترونیکی مهم است.
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها