بدون دیدگاه

ساخت سایت فروشگاهی در گوگل : ساخت سایت فروشگاهی در گوگل مراحل خاص خودش را دارد که باید به ترتیب آنها اجرا کنید. در طی مراحل ساخت فروشگاه آنلاین باید به این موضوع اهمیت بدهید، چرا که در نتیجه نهایی کار شما تأثیر بسیار زیادی میگذارد. در این بین ظهور فروشگاه ساز ها کار را برای کسانی که قصد راه ندازی سایت فروشگاهی داشتند بسیار آسان کرده است. پلتفرم فروشگاه ساز که بر بستر ربان برنامه نویسی CMS  است که نیازی به دانش فنی ندارد و با چند کلیک ساده فروشگاه اینترنتی شما راه اندازی می شود. فروشگاه ساز رایگان به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا آماده(CMS) شناخته میشن که امکان ساخت فروشگاه بدون نیاز به اطلاعات و مهارت برنامه نویسی رو به شما خواهند داد.

5 قدم برای ساخت سایت فروشگاهی در گوگل

یکی از قالب های فروشگاه ساز اوژن را انتخاب کنید.
روی قالب دلخواه کلیک کنید و "ساخت سایت با این قالب" را بزنید.
اطلاعات خود را وارد نمایید و منتظر باشید سایت خودتان ساخته شود.
متون، تصاویر، گالری ها و ... را به سایت خودتان اضافه کنید.
انتشار را بزنید تا تغییرات داده شده اعمال شود.

هنگام ساخت سایت فروشگاهی در گوگل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین در هر زمینه نیازمند تحقیق و بررسی دقیقی است که بتوانید در این زمینه موفق شوید. بعد از راه‌اندازی فروشگاه ساز شما باید بتوانید به کمک علم سئو و بازاریابی اینترنتی، روی فروش بیشتر محصولات و دیده شدن بیشتر محصولات فروشگاه اینترنتی خود توسط مشتریان تمرکز کنید. در اینجا به معرفی برخی امکانات رایج که می‌تواند تاثیر ویژه‌ ای روی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشد می‌پردازیم.

ساخت سایت فروشگاهی در گوگل

نمایش پیشنهادات ویژه در صفحات مختلف فروشگاه ساز

درست مشابه یک فروشگاه سنتی، صفحه اصلی و بخش‌های بالایی و انتهایی صفحه یک فروشگاه اینترنتی ویترین آن فروشگاه را تشکیل می‌دهند. شما باید بتوانید ویترین فروشگاه اینترنتی خود را به گونه‌ ای بسازید که مشتریان را به خریدار واقعی تبدیل کنید. این ویترین را می‌توانید به کمک نمایش پیشنهادات ویژه، تخفیفات دوره‌ای، جشنواره‌های فروش، برگزاری مسابقه و… با ظاهری مناسب و کاربر پسند ایجاد کنید.

ایجاد امکانات مناسب

این امکانات باعث خواهد شد که مشتریان در هنگام خرید و استفاده از فروشگاه اینترنتی راحت باشند و راحت بودن آنها یک اصل مهم برای افزایش فروش بیشتر و محبوبیت فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود که موارد زیر از جمله پر کاربردترین آنها هستند.
●    قابلیت جستجو و فیلتر گذاری روی محصولات برای یافتن سریع محصول
●    فراهم کردن روش های پرداخت متنوع
●    نقد و بررسی محصولات توسط مشتریان
●    انتخاب روش‌های ارسال محصول
●    خرید کاملا اتوماتیک بدون نیاز به منتظر گذاشتن مشتری برای تایید فرآیند خرید
●    امکان مشاهده جزئیات محصول به صورت جامع و کامل
●    امکان ارائه کدهای تخفیف به مشتری
●    سیستم سبد خرید و گزارش گیری حرفه‌ای برای اطلاع از آخرین وضعیت سفارشات
●    و…

ساخت سایت فروشگاهی در گوگل

دو روش استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی

برای انتخاب سیستم مناسب برای سایت فروشگاهی  دو انتخاب برای ساخت فروشگاه اینترنتی خواهید داشت که عبارتند از:

فروشگاه ساز رایگان این نوع فروشگاه سازها به صورت رایگان عرضه میشوند که باید در دسته بندی CMS قرارشان بدهیم. نام این فروشگاه سازها از واژه انگلیسی Open Source گرفته شده که مشخصات کلی این فروشگاه سازها را تعریف می‌کنند.

فروشگاه ساز اشتراکی : این نوع از فروشگاه سازها هم به دو صورت رایگان و پولی عرضه میشن که عنوان این فروشگاه سازها نیز از واژه انگلیسی Software as a Service گرفته شده که یک گروه پشتیبان در کنترل و راه اندازی فروشگاه اینترنتی نقش دارند.
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها