ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی

25/دی/1399 طراحی فروشگاه اینترنتی - مقالات بدون دیدگاه

ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی : آیا به دنبال ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی هستید؟ می خواهید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید؟ به دنبال ساخت سایت حرفه ای هستید اما نمی دانید ساده روش طراحی سایت فروشگاهی چیست؟ اما همانطور که فروش از طریق سایت لذت بخش است، ساخت یک فروشگاه آنلاین می تواند یک فکر وحشتناک باشد. خصوصاً وقتی اهل فن نیستید. اما باید بدانید روش های ساخت سایت متنوع است. می توانید طراحی سایت فروشگاهی خود را به شرکت های طراحی سایت بسپارید و با پرداخت هزینه ای، سایت حرفه ای تحویل بگیرید. یا می توانید با کمک سایت ساز ها و فروشگاه ساز اوژن ، یک سایت حرفه ای فروشگاهی تحویل بگیرید.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی

چرا طراحی فروشگاهی اینترنتی اهمیت دارد؟

الان بهترین زمان برای راه اندازی سایت فروشگاهی تا فروش خود را چند برابر کنید. در واقع هزینه ای که برای ساخت سایت حرفه ای صرف می کنید به خودتان باز خواهد گشت. ساخت سایت فروشگاهی، ایجاد راهی جدید برای فروش محصولات و خدمات شماست که با شیوع کرونا بسیاری از فروشگاه های حضوری از آن محروم هستند.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی از آن جا مشخص می شود که سایت های اینترنتی بستری جدید برای عرضه خدمات و فروش محصول هستند. در سایت های اینترنتی می توانید 24 ساعته و به صورت شبانه روزی محصول خودتان را در ویترینی آنلاین به مشتریان بالقوه خود نمایش دهید.

با عبور از فروش سنتی محصول و خدمات، ورود به عرصه دیجیتال نیازمند ساخت سایت فروشگاهی است. طراحی سایت اینترنتی با ظهور بیماری کرونا اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. شما می توانید بدون حضور در محل کار یا فروشگاه خود، محصول خود اعم از لباس، وسایل برقی، خوراکی و حتی قطعات خودرو را به صورت آنلاین به نمایش گذاشته و فروش اینترنتی را تجربه کنید.

با این تفاسیر طراحی سایت روشی موثر برای افزایش فروش است. در این جا باید اظهار کرد که ساده ترین راه برای طراحی سایت را می توان در سه راه خلاصه کرد که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی

ساده ترین راه برای طراحی فروشگاه اینترنتی

راه های طراحی سایت فروشگاهی را در سه روش می توان خلاصه کرد که با توجه به اندازه کسب و کار، حجم محصولات، میزان بودجه، سطح دانش فنی و سایر موارد می توانید از هر کدام برای افزایش فروش خود استفاده کنید. سه راه برای طراحی سایت به شرح زیر هستند:

طراحی سایت اختصاصی

برای طراحی سایت اختصاصی باید با مراجعه به شرکت های طراحی سایت، سفارش ساخت سایت با CMS  اختصاصی را بدهید. برای طراحی سایت نیاز به دانش فنی و کدنویسی است. اگر شما دانش فنی این کار را ندارید، باید این کار را به شرکت های طراحی سایت بسپارید.

شرکت های طراحی سایت همه مراحل طراحی سایت را انجام می دهند و بنابر نوع سایتی که مد نظر شماست، قالب مناسبی را برای سایت شما در نظر می گیرند. قبل ثبت درخواست در شرکت های طراحی سایت خوب تحقیق کنید که در فرآیند طراحی سایت اشتباهی رخ ندهد. بعضی از شرکت های طراحی سایت به جای کدنویسی از کدهای کپی شده استفاده می کنند.

یا برخی از شرکت های طراحی سایت بدون توجه به اهمیت سایت برای مشتری، از قالب های اماده استفاده می کنند که امکان دارد در آینده مشکلی در روند فعالیت سایت رخ دهد. بنابراین حتما قبل انتخاب شرکت طراحی سایت، تحقیقات کاملی را انجام دهید.

شرکت های طراحی سایت برای ساخت سایت مطابق نظر مشتری معمولا روند معمولی را طی می کنند. ابتدا با صحبت با مشتری نیاز های مشتری را درک می کنند. سپس طرح اولیه سایت را روی کاغذ پیاده می کنند. در مرحله بعدی ظاهر سایت به گرافیست سپرده می شود تا ظاهری معقول طراحی شود. بعد از این مراحل کدنویسی های قالب و سایت توسط متخصص فرانت اند و بک اند انجام می شود. بعد از باگ گیری از سایت طراحی شده، به مشتری طراحی سایت، آموزش های لازم داده می شود.

ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا یا CMS هایی، مانند وردپرس و جوملا

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس یا جوملا را می توانید خودتان نیز انجام دهید اگر تخصص و دانش فنی این کار را داشته باشید. در این روش برای طراحی سایت فروشگاهی، نیاز به خرید دامنه، هاست و نصب قالب دارید و هزینه دیگری  غیر از این موارد وجود ندارد.

برای نصب قالب هم می توانید از قالب های رایگان استفاده کنید اما اگر نیاز به خرید قالب های حرفه ای تر داشتید، می توانید سفارش طراحی قالب سایت تان را به شرکت های طراحی سایت و قالب بسپارید. هزینه های شما در این سه مورد خلاصه می شود  اما باید زمانی را به ساخت سایت فروشگاهی تان اختصاص دهید.

طراحی سایت با استفاده از فرروشگاه ساز اوژن یا سایت‌ ساز اشتراکی

با طراحی سایت با استفاده از سایت‌ساز بدون نیاز به توسعه دهنده می توانید یک سایت باب میل خود طراحی کنید. در این روش اطلاعات، سلایق، قالب و کل سایت شما با استفاده از ابزار سایت ساز طراحی می شود و هیچ فردی در این فرایند دخالت ندارد. هم چنین ما نیز به دانش فنی خاصی احتیاج ندارید. سایت ساز ها معمولا برای مشاغل کوچک مناسب هستند. هزینه ساخت سایت با سایت ساز ها کمتر است اما باید بهترین سازنده وب سایت را بیابید.

ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی

بهترین روش طراحی سایت کدام است؟

بهترین روش طراحی سایت برای هر کسب و کاری متفاوت است. بسته به نوع قالب، محیط کاربری، سلیقه شما و سایر فاکتورهای شخصی سازی سایت، بهترین روش طراحی سایت مشخص می شود. اگر خودتان تخصص طراحی سایت فروشگاهی را دارید، بهترین روش طراحی سایت برای شما، طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا است اما اگر می خواهید با پرداخت هزینه ای کار ساخت سایت حرفه ای را به دیگران بسپارید می توانید از یکی از دو روش طراحی سایت با استفاده از سایت‌ساز اشتراکی  و طراحی سایت توسط شرکت های طراحی سایت را انتخاب کنید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی برای همه سایت ها یکسان نیست. اگر خودتان سایت فروشگاهی را طراحی کنید،  هزینه طراحی سایت شما در هزینه دامنه، هاست و قالب سایت خلاصه می شود. هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی در دو روش طراحی سایت با استفاده از سایت‌ساز اشتراکی و یا سپردن به شرکت های طراحی سایت، بستگی به نیاز و سلیقه شما دارد.


برچسب ها: ساده ترین راه برای طراحی سایت فروشگاهی The easiest way to design a store site Store site design سایت ساز فوریدیدگاه
دیدگاه شما :