بدون دیدگاه

سایت ساز چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟ شما یک طرح تجاری عالی ، یک تیم اختصاصی و یک نام تجاری با پتانسیل زیاد دارید. اما با پیشبرد امور ، می دانید که به چیز دیگری نیاز دارید: حضور در وب. اما مشکلی وجود دارد. شما دقیقاً نمی دانید چگونه یک وب سایت ایجاد کنید تا این امر محقق شود. هی متوجه شدیم این چیزها می تواند مشکل باشد. استفاده از یک هاست با کیفیت و یک سایت ساز فوری یک راه بدون استرس برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای است ، نیازی به تخصص نیست!

تعدادی سازنده سایت ساز وجود دارد ، بنابراین از کجا شروع کنیم؟

سایت ساز چیست؟

مزایا و معایب سازندگان سایت ساز چیست؟

در یک سایت ساز خوب باید به دنبال چه چیزی باشید؟

و دقیقاً چگونه کار می کنند؟

ما به این سوالات - و ده ها مورد دیگر - در راهنمای جامع خود برای همه چیز در زمینه سایت ساز پاسخ می دهیم.

سایت ساز چیست؟

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. سایت ساز یک پلتفرم یا برنامه است که به شما امکان می دهد وب سایت را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید. این سایت ساز به شما کمک می کنند تا فروشگاه اینترنتی خود را تنظیم کنید تا بتوانید حضور آنلاین خود را شروع کنید ، سایت ساز منحصر به فرد که مجهز به عناصر ، محتوا و پیشنهادات خاص برند شما است و متناسب با اهداف تجاری خاص شما طراحی شده است. به سایت ساز معمولاً دارای نرم افزار کشیدن و رها کردن هستند که به شما امکان می دهد عناصر صفحه را با طرح بندی انتخاب شده از تعداد انگشت شماری (و گاهی اوقات صدها) قالب صفحه وب سفارشی کنید.

سایت ساز در دو قالب آنلاین و آفلاین وجود دارند ، تفاوت اصلی در اتصال به اینترنت است. یک سایت ساز آنلاین نیازی به بارگیری نرم افزار ندارد. به سادگی از طریق مرورگر اینترنت شما کار می کند.

می توانید در هر زمان و هر مکان (با اتصال به اینترنت) روی آن کار کنید ، بنابراین می توانید در کار کنید. اکثر سازندگان آنلاین با خدمات میزبانی همراه هستند ، بنابراین لازم نیست نگران حلقه فنی اضافی باشید. این یک گزینه آسان برای استفاده برای مبتدیان است.

از سوی دیگر ، سازندگان آفلاین به عنوان نرم افزارهای قابل بارگیری عمل می کنند ، جایی که رایانه شما فایل های شما را میزبانی می کند تا زمانی که آماده بارگذاری آنها در میزبان وب خود باشید. با استفاده از این گزینه ، می توانید بصورت آفلاین در سایت خود کار کنید ، اما این کار به دانش فنی کمی بیشتر نیاز دارد. به علاوه ، شما نیاز به یک برنامه از میزبان وب دارید که باید آن را جداگانه خریداری کنید.

اساساً یک سایت ساز به این شکل عمل می کند:

از پلتفرم سایت ساز خود ، قالبی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

عناصر داخلی قالب را با یک کلیک ویرایش کنید و محتوای خود (مانند تصاویر ، فیلم ، دکمه های اجتماعی و متن) را برای شخصی سازی سایت خود اضافه کنید.

سایت ساز برای چه کسانی مناسب است؟

این بسترها یک ابزار عالی برای صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینانی هستند که به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین قوی - سریع و ساده هستند.

سایت ساز چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

آیا سایت ساز برای کسب و کار کوچک شما مناسب است؟

سازندگان وب سایت نیازی به برنامه نویسی یا مهارت های فنی گسترده ندارند.

بیایید با آن روبرو شویم - ما همه عادت های رایانه ای نیستیم. و اشکالی ندارد برای راه اندازی یک سایت با سازنده وب سایت ، لازم نیست که باشید. اگر نحوه کلیک کردن را می دانید ، می توانید یک سایت عجیب و غریب با متن ، تصاویر ، فیلم ها و یک طرح زیبا ایجاد کنید بدون این که برنامه توسعه وب حرفه ای فرا گرفته باشید.

تعمیر و نگهداری کمی دارند.

وب سایت شما هنوز باید به طور مرتب با محتوای تازه به روز شود - همه سایتهای خوب این کار را انجام می دهند - اما سازندگان وب سایت این کار را آسان می کنند.

فروشگاه ساز ، سایت شما را به سرعت راه اندازی می کنند.

شما به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک باید کارهای زیادی انجام دهید و زمان زیادی ندارید. برای ساده سازی روند ایجاد وب سایت ، با استفاده از سازنده وب سایت ، ساعت های گرانبهای خود را ذخیره کنید. در عرض چند دقیقه ، می توانید وب سایت منحصر به فرد خود را از مجموعه ای از طرح بندی های از پیش فرمت شده و چشم نواز که مجهز به محتوا ، تصاویر و فیلم های مارک شما هستند ، ایجاد کنید.

لازم نیست که شما یک نابغه طراحی گرافیک باشید.

بنابراین شاید شما در مدرسه طرفدار هنر نبودید - مشکلی نیست. برای ایجاد یک وب سایت جذاب ، نیازی به درک نظریه رنگ ، داشتن مهارت Photoshopping یا تسلط بر تایپوگرافی ندارید.

سازندگان وب سایت با ارائه طرح های از پیش بسته بندی شده که ظاهری تیز دارند ، کارهای سنگین را انجام می دهند. آنها همچنین آزادی سفارشی سازی را برای شما امکان پذیر می کنند ، بنابراین می توانید در قالب الگوی حرفه ای طراحی شده به سایت خود ویژگی شخصی خود را بدهید.

سایت ساز چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

در سایت ساز باید به دنبال چه چیزی باشید؟

واضح است: همه سازندگان سایت برابر نیستند. بنابراین چه چیزی یک سازنده بسیار متفاوت را از یک سازنده بزرگ متمایز می کند؟ هنگام انتخاب یکی از آنها باید به دنبال چه چیزی باشید؟ این لیست از موارد ضروری را در نظر بگیرید.

1. سهولت استفاده

شما استفاده از سازنده وب سایت را برای سهولت استفاده انتخاب کردید ، به دنبال یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند باشید که به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن تجربه وب سایت خود ، به راحتی یک وب سایت بسازید. از منحنی یادگیری صرف نظر کنید و بلافاصله شروع به ایجاد یک وب سایت زیبا کنید.

2. قالب با کیفیت بالا

مخاطبان شما می توانند یک وب سایت ارزان قیمت را از فاصله یک مایلی مشاهده کنند. یک سایت ساز انتخاب کنید که دارای الگوهای با کیفیت و حرفه ای و تمیز و جذاب باشد. این شانس شما برای ایجاد اولین تاثیر قوی است ، بنابراین از سایت ساز  با کمبود گزینه های درجه یک اجتناب کنید.

3. بروزرسانی سریع

آیا شنیده اید؟ محتوا پادشاه است وب سایت شما نیاز به محتوای درجه یک دارد که مرتباً منتشر می شود ، به روز می شود و به اشتراک گذاشته می شود تا بتواند ترافیک را به نام تجاری شما برساند (و نگه دارد). سایت ساز که سازنده سایت شما افزودن و تغییر محتوای سایت شما را آسان می کند.

4. سازگاری با شبکه های اجتماعی

بهترین سناریو این است که مخاطبان در بیش از یک حالت با شما ارتباط برقرار کنند. سایت ساز شما باید به شما اجازه دهد پیوند داده و نمادهای رسانه های اجتماعی را نمایش دهید تا به بازدیدکنندگان - اعم از اینستاگرام یا توییتر - کمک بیشتری کنید تا با شما همکاری کنند. اطمینان حاصل کنید که هر سازنده ای که انتخاب می کنید می تواند پلتفرم های اجتماعی شما را یکپارچه ادغام کند.

5. گزینه های دامنه و ایمیل

در ارتباط با میزبان وب خود ، می خواهید مالک اینترنت خود باشید - به معنی دامنه و آدرس ایمیل مارک دار. این عوامل هنگام تلاش برای ایجاد یک نام تجاری قابل اعتماد در زمینه شما بسیار مهم هستند. یک سازنده سایت انتخاب کنید که گزینه هایی برای دامنه و ثبت نام ایمیل ارائه دهد.

6. ایجاد فرم

بازدیدکنندگان شما راههای آسان (و روشنی) برای برقراری ارتباط و تماس با شما - اعم از ارسال شکایت ، سوالات را می خواهند. اطمینان حاصل کنید که فروشگاه ساز اوژن شما دارای ابزارهایی برای ایجاد فرم هایی است که مخاطبان می توانند به راحتی در آن حرکت کنند.

7. گزینه های سفارشی سازی

حتی با یک طرح بندی از پیش قالب بندی شده ، می خواهید بتوانید کمی طعم بی بدیل نام تجاری خود را به سایت خود بدهید. یک سازنده وب سایت A+ باید آزادی اضافه کردن ویژگی های شخصی خود و گزینه های سفارشی سازی ، مانند فونت های مختلف ، سبک های متن یا طرح های رنگی را برای شما فراهم کند. شما انجام می دهید.

سایت ساز چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

منبع:

https://www.dreamhost.com

برچسب ها

سایت ساز سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها