طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود

24/بهمن/1399 طراحی فروشگاه اینترنتی بدون دیدگاه

طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود : ساخت یک فروشگاه آنلاین بهترین راه برای درآمد اضافی است. در واقع انتظار می رود فروش تجارت الکترونیکی 17.5٪ از فروش خرده فروشی در سراسر جهان را تا سال 2021 تشکیل دهد! علی رغم این آمار خیره کننده ، تقریباً نیمی از مشاغل هنوز وب سایتی ندارند - این بدان معناست که اکنون زمان مناسب برای نشستن ، تأمین نیرو و ساخت و ساز است. . برای هر فروشگاه اینترنتی ، شما باید یک نام دامنه ثبت کنید و هزینه میزبانی وب را پرداخت کنید. اگرچه یک فروشگاه اینترنتی به قابلیت اضافه شده ای نیاز دارد.  فروشگاه ساز اوژن از ثبت دامنه ، خرید هاستینگ ، طراحی گرافیک ، درج محصول ، سئو فروشگاه اینترنتی و سئو محصول ، دریافت گواهی ssl ، دریافت ای نماد و درگاه پرداخت همراه شماست. برای اطلاع از هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود و سایر موارد با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود و سم

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی علاوه بر پلترفمی که انتخاب می کنید بستگی به سفارشی سازی و شخصی سازی آن متفاوت است. اما قطعا طرلحی سایت حرفه ای و سفارشی ارزن نخواهد بود ، اما در اوژن خبری از قیمت های سرسام آور نیز خبری نیست.

بهترین قالب برای فروشگاه اینترنتی خاک و کود کدام است؟

قالب های فروشگاه اینترنتی با هم متفاوت است . در اوژن علاوه بر طراحی قالب اختصاصی ، قالب سایر سایت های فروشگاهی مانند : قالب دیجی کالا ، قالب رجا شاپ ، قالب موتن رو ، قالب بانه شاپ ، قالب فروشگاه اینترنتی ترب ، قالب فروشگاه خوگر ، قالب فروشگاه اینترنتی زنبیل و قالب فروشگاه اینترنتی گیفت آس نیز طراحی و شخصی سازی می شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود

تفاوت فروشگاه ساز با طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

در طراحی سایت اختصاصی فروشگاه (به معنای واقعی)، تمامی امکانات از نقطۀ صفر، برنامه‌نویسی می‌شوند. پس هزینۀ بسیار زیادی برای ساخت، توسعه و به‌روزرسانی لازم است.

اما فروشگاه ساز ابزاری است که راه‌اندازی یک فروشگاه استاندارد را با هزینه بسیار مناسب‌تر فراهم می‌کند. چگونه؟ مشتری‌های یک فروشگاه ساز همگی از سیستمی استفاده می‌کنند که از قبل آماده شده است و صرفاً هزینه استفاده از این سیستم و دریافت پشتیبانی را پرداخت می‌کنند.

اگر قرار باشد امکانات و قالب‌های جدیدی به یک فروشگاه ساز اضافه شود، برای همه کاربران خواهد بود. چرا که همه آنها در کنار هم، بابت دریافت سرویس هزینه پرداخت می‌کنند.

آیا فروشگاه ساز اوژن ریسپانسیو است؟

تمامی قالب های موجود در اوژن به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود

آیا امکان طراحی اختصاصی در فروشگاه ساز اوژن وجود دارد؟

بله، هر زمان که نیاز داشته باشید می‌توانید یک قالب اختصاصی برای فروشگاه خود طراحی کنید. تیم طراحی اوژن می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند و یک قالب اختصاصی متناسب با سلیقه و نیاز شما طراحی نماید.

به علاوه، ما می‌توانیم مستندات لازم برای طراحی قالب را در اختیار شما قرار بدهیم تا خودتان بتوانید مسئولیت طراحی و پیاده‌سازی قالب را به عهده بگیرید.

دریافت گواهی ssl برای فروشگاه اینترنتی خاک و کود

گواهی SSL یک لایه امنیتی ویژه در وب سایت شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید اطلاعات حساس مانند شماره کارت اعتباری و سایر اطلاعات شخصی را بپذیرید. این مورد برای پذیرش پرداخت کارت اعتباری در وب سایت شما لازم است

راه اندازی HTTPS برای استفاده از SSL

فروشگاه اینترنتی شما باید پیکربندی شود ، بنابراین به صورت https یا http بارگذاری می شود. در صفحه تنظیمات عمومی ، باید آدرس سایت خود را تغییر دهید تا از https به جای http استفاده کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود

طراحی رابط کاربری چشم نواز و عملکرد پایدار در فروشگاه اینترنتی

ظاهر ، احساس و عملکرد فروشگاه آنلاین شما برای ایجاد تأثیر درست بر مشتری به همان اندازه مهم است. طراحی باید براق و در عین حال سریعترین زمان ممکن باشد ، بنابراین در استفاده از گرافیک های سنگین مراقب باشید و بهینه سازی تصویر را به صورت خودکار انجام دهید. در تجربه پیاده سازی UI / UX تجارت الکترونیکی ، تحقیقات عمیق درباره مخاطبان ثابت شده است که برای ایجاد UX خوب بسیار موثر است.

پاسخگویی وب سایت شما و سازگاری با تلفن همراه آن تقریباً امروزه یک نیاز اساسی تجارت الکترونیکی است. استاتیستا گزارش می دهد که 57٪ از مشتریان هنگام جستجو یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالایی در فروشگاه های آنلاین در سال 2019 ، از دستگاه تلفن همراه استفاده می کنند و پیش بینی می کند تعداد مشتریان تلفن همراه در سال 2021 168.7 میلیون نفر باشد. بنابراین ، با نادیده گرفتن سازگاری با تلفن همراه ، می توانید بسیاری از مشتریان بالقوه خود را از دست دهید.


برچسب ها: انواع طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود مدت زمان طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود Online store of soil and fertilizer طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود قالب طراحی فروشگاه اینترنتی خاک و کود سایت ساز فوریدیدگاه
دیدگاه شما :