طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

15/مرداد/1399 طراحی فروشگاه اینترنتی بدون دیدگاه

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو : داروسازی و مراقبت های بهداشتی در حال رشد در میان صنایع با سریعترین رشد ، اکنون صدها فرصت را برای افرادی که در این صنعت کار می کنند فراهم می کنند. با افزایش تقاضا ، می توانید داروخانه های بی شماری را در اطرف خیابان ها پیدا کنید. برای پیشی گرفتن در این رقابت ، بزرگترین شرکتهای دارویی و فروشندگان در حال رفتن به سیستم عامل های دیجیتالی برای فروش آنلاین دارو و محصولات بهداشتی هستند. درست مثل سایر تجارت های الکترونیکی ، شما می توانید داروها را به صورت آنلاین بفروشید و با شهرت برند سود کسب کنید. با این حال ، قبل از شروع ، باید تمام مراحل توسعه وب سایت داروخانه آنلاین و آخرین روند آن را برای رشد بهتر کسب و کار درک کنید.هنگامی که ما در مورد توسعه و طراحی فروشگاه اینترنتی دارو برای بازار داروخانه صحبت می کنیم ، اولین چیزی که به ذهن می رسد این است که چه گزینه هایی وجود دارد و چگونه برای رشد تجارت کار می کند؟

خوب ، فروشگاه ها و برنامه های داروخانه از طریق پنل مدیریت کار می کنند ، جایی که می توانید محصولات خود را با توضیحات قرار دهید و خریداران می توانند داروی تجویز شده را با بارگذاری نسخه یا با اضافه کردن مستقیم آن به سبد خرید ، به صورت آنلاین خریداری کنند. این مدل مانند سایر فروشگاه های تجارت الکترونیک و مدل تحویل درخواستی کار می کند. اما مجوز فروش دارو و روش های حمل و نقل از طریق تلاش و دانش شما حاصل می شود.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

رشد بازار برای فروشگاه آنلاین دارو و محصولات پزشکی

طبق گزارش اخیر داروسازی آنلاین جهانی ، پیش بینی می شود بازار داروخانه های آنلاین بین سالهای 2019 تا 2024 حدود 20٪ رشد کند. این گزارش نشان دهنده افزایش تقاضا ، فرصت ها ، اندازه بازار و روند بازار داروخانه های آنلاین طی سالهای گذشته است. بین سال های 2016 تا 2020 ، بازار داروخانه آنلاین شاهد حدود 13 درصد از افزایش فروشگاه های آنلاین در ایالات متحده آمریکا و کشورهای آسیایی بوده است.

چرا به فروشگاه اینترنتی دارو نیاز دارید؟

فروشگاه های آنلاین و برنامه های تجارت الکترونیکی با هوشمندتر شدن و دیجیتالی شدن جهان محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. داشتن سهولت در بدست آوردن همه چیز درب منازل با تخفیف و گزینه های پرداخت آنلاین ، و افزایش تقاضا به علاوه رشد تجارت برای فروشنده ، آن را به یک وضعیت برنده برای مصرف کنندگان و صاحب فروشگاه تبدیل می کند. اگر هنوز فروشگاه آنلاین دارو خود را راه اندازی نکرده اید ، در اینجا دلایل اصلی ایده خوب تهیه برنامه وب داروخانه آورده شده است.

افزایش تجارت و سود

چه شما در زمینه تولید دارو هستید و چه با یک مارک مشهور همکاری کرده اید و یا داروخانه دارید، معرفی مشتری با گزینه خرید دیجیتال به محبوبیت برند شما در بین خریداران کمک می کند. با تبلیغات مناسب داروخانه آنلاین خود ، می توانید اعتبار تجاری ایجاد کنید که مستقیماً منجر به پیشرفت در کسب و کار و آگاهی از برند شود. زمانی که مشتریان شما خرید آنلاین دارو را انتخاب می کنند ، می توانند به راحتی به فروشگاه شما مراجعه کرده و داروها را درب منزل خود تحویل بگیرند که این باعث صرفه جویی در وقت و تلاش آنها می شود.

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

کاهش هزینه انبار و نگهداری

با یک طراحی فروشگاه آنلاین دارو ، دیگر نیازی به انبارهای بزرگ در همه مناطق برای تهیه و مدیریت محصولات ندارید. شما می توانید مارک های موجود در وب سایت خود را لیست کرده و مستقیماً از یک مکان واحد به کلیه خریداران خود ارسال کنید. محل توزیع مرکزی هزینه تعمیر و نگهداری غیرضروری و انبار را کاهش می دهد و توزیع را بسیار آسان می کند.

دیگر مزایای راه اندازی داروخانه آنلاین

1) افرادی که دور از والدین خود زندگی می کنند عاشق این وب سایت های داروخانه آنلاین هستند که می توانند بنا به راحتی داروها را سفارش دهند و آن را مستقیماً برای خانواده خود ارسال کنند.

2) گزینه صرفه جویی در وقت برای مشتری که بازدید از داروخانه آنلاین برای یک داروی خاص را دشوار می کند.

3) داروها و نسخه های ضبط شده ، خرید دارو را برای مشتری راحت تر می کند حتی درصورتی که نسخه را حمل نمی کند.

4) بدون زیرساخت یا هزینه های مدیریت سفارش.

5) یک شرکت دارویی محلی می تواند یک بازار دیجیتال پر سود را ایجاد کند.

ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

قبل از برنامه ریزی برای ایجاد یک وب سایت داروخانه آنلاین ، باید ایده ای در مورد ظاهر فروشگاه آنلاین و ویژگی های آن داشته باشید. به غیر از سبدهای خرید ، روش های خرید و درگاه های پرداخت ، در اینجا ویژگی هایی برای تقویت وب سایت داروخانه مورد نیاز است.

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

ویژگی های برتر فروشگاه آنلاین دارو

نسخه های آنلاین: یک راه حل ساده برای تجویز تجارب مشتری با نگهداری سوابق.

افزودن به موارد دلخواه: کاربران باید بتوانند "به موارد دلخواه" اضافه کنند تا وقتی کالایی در دسترس است ، به آنها اطلاع داده شود.

تبلیغات و پیشنهادات: یک داروخانه آنلاین باید شامل بخش جداگانه ای برای تبلیغات و پیشنهادات باشد تا مشتریان را به همراه مقالات مفیدی در مورد سلامتی جذب فروشگاه های خود کند.

نظرات و رتبه بندی پزشکی: خریداران خود را قادر می سازد تا هنگام خرید دارو از وب سایت ، تجربه خود را اضافه کنند.

برنامه موبایل: پیوند را به صفحه بارگیری برنامه تلفن همراه خود هدایت کنید.

حساب کاربری: تنظیمات آسان برای مدیریت حساب کاربری و بازنشانی گذرواژه برای تجربه بهتر کاربر.

گزینه های پیگیری سفارش و جستجوی پیشرفته

ایجاد چند درگاه پرداخت

چگونه یک فروشگاه اینترنتی دارو راه اندازی کنیم؟

هنگامی که ویژگی های مورد نیاز فروشگاه داروخانه آنلاین خود را درک کردید ، به باتجربه ترین توسعه دهندگان وب سایت تجارت الکترونیک که از آخرین روندها و ابزارها آگاه هستند ، نیاز دارید. در اینجا روند توسعه فروشگاه آنلاین داروخانه وجود دارد. طراحان و برنامه نویسان اوژن از برترین ایجاد کنندگان فروشگاه های اینترنتی هستند ، کافیست با ما تماس بگیرید :

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

روند توسعه داروخانه آنلاین

1. ایجاد پنل مدیریت

پنل سرپرست وب سایت شما مکانی است که می توانید به راحتی جزئیات کاربر ، محصولات ، حساب ها و سایر بخشهای فروشگاه را مدیریت کنید. هر زمان که می خواهید کالای جدیدی را به روز کنید یا لیست های ویژه ای ایجاد کنید ، می توانید کل فروشگاه را از داشبورد پنل سرپرست خود مدیریت کنید. اطمینان حاصل کنید که از توسعه دهندگان خود خواسته اید که داشبورد کم پیچیده تری ایجاد کنند تا مجبور نشوید بارها و بارها از کمک فنی بخواهید.

2. ویژگی های برتر اضافه کنید

جدا از ویژگی هایی که قبلاً ذکر شد ، شما باید با ذکر محصولات از مارک های آنلاین و محلی که به ایجاد وفاداری مشتری و تجربه بهتر خرید کمک می کند ، طیف گسترده ای از گزینه های خرید را برای مشتریان خود ایجاد کنید. از توسعه دهندگان خود بخواهید بازار چند عاملی را راه اندازی کنند تا چندین داروساز بتوانند برای فروش داروهای خود از طریق وب سایت به شما مراجعه کنند.

3. محتوای با کیفیت

بیش از 80٪ خریداران آنلاین قبل از خرید دارو از هر فروشگاه آنلاین ، تحقیق می کنند و این زمانی است که شما به یک وب سایت پر محتوای آموزنده نیاز دارید ، که در آن کاربران می توانند مقالات مختلف و بررسی محصولات را قبل از خرید نهایی بخوانند. داروخانه آنلاین باید اطلاعات مربوط به مارک ها را اضافه کنند و باید برای محصولات دارویی معتبر رتبه بندی کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

چگونه یک وب سایت برجسته برای داروخانه خود طراحی کنیم؟

4. خرید اولیه

برای شروع ، شما باید خریدهای اولیه مانند نام دامنه ، میزبانی وب و پلتفرمی را که می خواهید برای توسعه فروشگاه تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید ، انجام دهید. برخی از سیستم عامل های محبوب تجارت الکترونیکی اوژن هستند. پس از اتمام کار ، می توانید هر یک از میزبانی وب پیشنهادی توسعه دهندگان خود را انتخاب کنید ، اعم از برنامه های میزبانی اختصاصی یا اشتراکی ، براساس بودجه و اندازه فروشگاه.

5. ادغام درگاه پرداخت و حمل و نقل

هنگامی که منو و صفحات فروشگاه ، درباره بخشها ، نوار جستجو ، نسخه های بارگذاری و سایر ویژگی ها را تنظیم کردید ، اکنون مهمترین قسمت ارائه می شود. برای انتخاب بهترین درگاه پرداخت برای مشتریان خود. در صورتی که فروشندگان دیگری را در وب سایت داروخانه آنلاین خود گنجانده اید ، یکی از گزینه های پرداخت تقسیم شده را ارائه دهید.

6. Chatbot

فقط فروش داروها به صورت آنلاین چیزی نیست که باعث شود از رقابت جلو بیایید. شما باید اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان به راحتی می توانند درخواست های خود را جلب کرده و در کل خرید از فروشگاه شما عیب یابی کنند. Chatbots محبوب ترین و موثرترین عنصر توسعه وب سایت داروخانه مدرن است زیرا به دلیل قابلیت پشتیبانی 24/7 قابلیت اطمینان را افزایش می دهد.

Chatbots ( یک برنامه رایانه ای برای شبیه سازی مکالمه با کاربران انسانی ، به ویژه از طریق اینترنت ، طراحی شده است.) دستیار مجازی شما برای پشتیبانی از مشتریان در هر زمان که بخواهند است. صدها افزونه و تکنیک توسعه chatbot در دسترس است که توسعه دهندگان شما باید آنها را تجربه کنند. درخواست متخصصان پزشکی برای پاسخگویی به سوالات از طریق chatbots ایده خوبی برای یک فروشگاه داروخانه است.

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

7. هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی داروخانه

بسته به نیاز و خدمات دارویی ، قبل از شروع کار باید بودجه ای را ایجاد کنید زیرا جدا از ویژگیهای اضافی ، هزینه های ادغام و توسعه نیز در نظر گرفته شده است. هزینه کلی فروشگاه داروخانه آنلاین شما به پیچیدگی برنامه وب شما از جمله ، ویژگی های سیستم عامل ، اندازه برنامه ، هزینه توسعه ، یکپارچه سازی و موارد دیگر بستگی دارد. این هزینه ممکن است از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشد ، اما بودجه برآورد شده باید همیشه روی میز باشد تا شروع خوبی داشته باشید.

برای تجارت داروسازی خود ، توسعه وب سایت تجارت الکترونیک در کلاس جهانی را دریافت کنید

اکنون با کارشناس داروخانه مشورت کنید

از آنجا که شرکت های دارویی همچنان بال خود را باز می کنند ، برای موفقیت در بازار دیجیتال باید کیفیت و تحویل درخواستی را نیز در لیست اولویت ها در نظر بگیرند. جدا از این ، داشتن یک وب سایت سریع و بدون مشکل برای تجربه بهتر مشتری بسیار مهم است. صدها شرکت توسعه وب تجارت الکترونیک وجود دارد که سالها تکنیک ها و طرح های یکسانی را ارائه می دهند. بنابراین ، ممکن است بخواهید کمی تحقیق کنید و بهترین ها را در تجارت پیدا کنید.

اگر می خواهید یک فروشگاه داروخانه تازه و غنی از امکانات به مشتریان خود ارائه دهید ، اوژن نامی است که می توانید به آن اعتماد کنید. با کیفیت بی نظیر خدمات و حرفه ای بودن تیم ما ، شما می توانید کاربر پسند ، پاسخ سریع ، ردیابی بدون دردسر و محتوای با کیفیت را برای توسعه وب سایت داروخانه آنلاین سفارشی خود انتظار داشته باشید ، که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود. رویکرد مبتنی بر نتایج و تکنیک های پیشرفته توسعه ، فرصت های دیجیتالی نامحدودی را با مقرون به صرفه ترین هزینه برای تجارت آنلاین شما به ارمغان می آورد.

طراحی فروشگاه اینترنتی دارو

ویژگی های طراحی فروشگاه آنلاین دارو با اوژن

مدیریت محصولات دارویی به اندازه کافی سخت است. شما باید خریدهای آنلاین مشتریان خود را تسهیل کنید.

با الگوها و تم های Drug Store یک وب آرایی سازمان یافته و کاملاً کاربردی دریافت کنید!

این الگوها و مضامین فروشگاه دارویی دارای الگوهای جدیدترین تکنیک های طراحی هستند که از آنها برای جلب نظر مشتریان صنعت داروسازی استفاده می کند. طراحی کلی پاسخگو با یک طرح دو ستونی اجرا می شود .

با استفاده از Admin Panel ، شما می توانید محتوای مورد نظر خود را اضافه ، ویرایش یا حذف کنید ، که برای به روزرسانی موجودی فروشگاه دارو ، ارائه بررسی محصولات تازه و تبلیغ جدیدترین محصولات مفید است. شما همچنین هزاران عکس با کیفیت عالی و رایگان در اختیار دارید. با سازگاری با مرورگرهای مختلف ، می دانید که هر تغییری در وب سایت شما همیشه همانطور که باید نشان داده می شود ، مهم نیست که کاربران شما چه مرورگری را ترجیح می دهند.

با ویژگی اشتراک خبرنامه ، مشتریان خود را در جریان آخرین اخبار داروها و درمان قرار دهید. همچنین با ویژگی گزینه های اجتماعی می توانید به آنها کمک کنید تا با سایر شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند. برای پرس و جو ، دسترسی به شما با فرم های تماس کاربر پسند آسان است.

یکی از این الگوهای مضمون دارویی اوژن را انتخاب کنید و داروخانه آنلاین خود را در یک لحظه راه اندازی کنید!

برچسب ها: راه اندازی داروخانه آنلاین مجوز داروخانه آنلاین هزینه طراحی داروخانه آنلاین قیمت طراحی داروخانه آنلاین طراحی داروخانه آنلاین Online Pharmacy Design of online drug store هزینه فروشگاه اینترنتی دارو طراحی فروشگاه طراحی فروشگاه اینترنتی دارو مجوز تاسیس داروخانه آنلایندیدگاه
دیدگاه شما :