طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران

19/فروردین/1400 طراحی فروشگاه اینترنتی بدون دیدگاه

طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران : اگر میخواهید در هر ساعت از شبانه روز زعفران بفروشید و سود کنید ، بهترین راه حل طراحی فروشگاه اینترنتی است. اگر خود مهارت طراحی فروشگاه اینترنتی را دارید که خیلی زود دست بکار شوید ، در غیر این صورت باید به طراحان وب مراجعه کنید ، این مورد مزایای بسیاری دارد اما هم زمان زیادی می طلبد و هم هزینه زیاد. از این رو ما به شما استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی را پیشنهاد می دهیم. فروشگاه ساز اینترنتی اوژن با بیشترین امکانات و مطابق سلیقه شما در کنتر از چند ساعت آماده است. اما اگر درباره استفاده از فروشگاه ساز کمی مردد هستید به شما پیشنهاد میکنیم ، در ادامه این مطلب همراه ما باشد تا هم با مزایای فروشگاه ساز اینترنتی آشنا شوید و هم بدانید فروشگاه ساز دقیقا چیست و چگونه کار میکند و فروشگاه ساز اینترنتی چقدر هزینه دارد؟

شما میتوانید از فروشگاه ساز حرفه ای اوژن صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با پلتفرم فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران

فروشگاه ساز اینترنتی چیست؟

ممکن است از خود بپرسید ، " فروشگاه ساز اینترنتی چیست؟ " فروشگاه ساز اینترنتی ابزاری دیجیتال است که ایجاد وب سایت را برای هر کسی آسان می کند - حتی بدون داشتن هیچ گونه دانش کدگذاری یا طراحی گرافیکی.

به طور معمول سازندگان وب سایت تعدادی الگو یا مضمون را برای انتخاب یک نقطه شروع آسان ارائه می دهند. سپس با استفاده از ویرایشگر وب بصری آنها ، می توانید الگوی خود را سفارشی کنید و از آن به یک وب سایت منحصر به فرد برای تجارت خود تبدیل کنید.

ویژگی های فروشگاه ساز اینترنتی اوژن

صفحات جدید ایجاد کنید
سازمان و فهرست وب سایت خود را تعیین کنید
پس زمینه و رنگ قسمتهای مختلف یک صفحه را تغییر دهید
قلم ها و قالب بندی متن را تغییر دهید
عناصر صفحه را به اطراف منتقل کنید (قابلیت کشیدن و رها کردن این امر را به خصوص آسان می کند)
تصاویر خود را بارگذاری و موقعیت یابی کنید
متن خود را با محتوای شخصی شده پر کنید
ویژگی های مهم برای مشاغل مانند نقشه برای مشاغل محلی یا فرم تماس با ارائه دهندگان خدمات را اضافه کنید
رسانه هایی مانند فیلم و موسیقی را به وب سایت خود اضافه کنید
به راحتی یک وبلاگ به سایت خود اضافه کنید
1. باعث صرفه جویی در وقت می شود.

کدگذاری وب سایت شما و استخدام آژانس طراحی وب یا فریلنسر هر دو زمان زیادی می برد. طراحی فروشگاه اینترنتی شما مستلزم نوشتن هزاران کد برای به پایان رساندن یا ساعتها دستکاری یک CMS است. بعلاوه ، شما باید کد خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید متناسب با آن کار می کند. به همین ترتیب ، استخدام آژانس یا فریلنسر نیز زمانبر خواهد بود زیرا ممکن است فقط در سایت شما متمرکز نباشد. آنها تعهدات و مشتری های دیگری برای رسیدگی دارند. بنابراین اگر تصمیم دارید آن مسیر را طی کنید ، مطمئن شوید که از زمان و ETA اطلاع دارید. وقتی از فروشگاه ساز اینترنتی استفاده می کنید ، می توانید در وقت بیشتری صرفه جویی کنید زیرا ویرایش فروشگاه آنلاین شما با چند کلیک ساده انجام می شود. لازم نیست به کد فکر کنید. به علاوه ، شما مجبور نیستید برنامه های دیگران را کار کنید و منتظر بمانید.

طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران

2. دسترسی به تصاویر یونیک و جذاب

 می توانید به تصاویر یونیک ارائه شده توسط فروشگاه ساز اینترنتی دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، شما را از یک عکاس یا طراح گرافیک حرفه ای بی نیاز می کند. از آنجا که یک پایگاه داده گسترده از تصاویر طراحی شده و حرفه ای در فروشگاه ساز اوژن موجود است . از این تصاویر موجود می توان برای خیره کننده تر کردن صفحات فرود و صفحات ایستا استفاده کرد. و آنها به خوبی در سازنده ادغام شده اند ، بنابراین برای یافتن یکی از آنها نیازی به جستجو در وب نیست

3. به شما قابلیت انعطاف پذیری و گزینه های متعدد می دهد

جدا از تغییر تصاویر پس زمینه و سبک های قلم ، می توانید عناصر مختلفی را در هر مکانی که دوست دارید در یک صفحه اضافه کنید. می توانید نقشه ها ، لیست های پستی ، دکمه ها ، فرم ها ، فیلم ها و سایر عناصر را در صفحه خود اضافه کنید. حتی اگر مبتدی باشید ، می توانید بدون یادگیری نحوه کدگذاری ، یک وب سایت کاملاً کاربردی ایجاد کنید. با انعطاف پذیری و مقدار گزینه هایی که در دستان شماست ، می توانید یک وب سایت منحصر به فرد ایجاد کنید که نشان دهنده نام تجاری شما باشد. فروشگاه ساز آنلاین ، سفارشی سازی را ساده تر و سریع تر کرده است. در نتیجه اگر بودجه محدودی دارید ، انتخاب یک سازنده وب سایت آنلاین می تواند به شما کمک کند خود را بدست آورید.

4. لازم نیست کد نویسی را یاد بگیرید

. این احتمالاً یکی از موانع بزرگی بود که باعث شد برای شروع این مدت صبر کنید. یادگیری کدنویسی به زمانی نیاز دارد که شما روزانه روز شغل خود را تمام می کنید. و اگر بودجه لازم برای استخدام شخصی با مهارت را ندارید ، به سختی می توانید خودتان به تعویق بیاندازید تا زمانی که متوجه شوید سالها سپری شده و هنوز وب سایتی ندارید. به تأخیر انداختن چیزی که می دانید ساعاتی از زندگی شما را در طی چندین هفته یا چند ماه خواهد خورد ، قابل درک است. اما وقتی دانستید که می توانید در عرض چند ساعت در طی یک یا دو روز یک وب سایت ایجاد کنید ، ناگهان قرار گرفتن آن در لیست کارهای شما چندان سخت به نظر نمی رسد.

طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران

5. سرعت در راه اندازی فروشگاه آنلاین

با استفاده از فروشگاه ‌ساز اینترنتی اوژن براحتی و به سرعت می‌توانید کسب ‌و کار اینترنتی خود را به راه بیندازید. بسیاری از نرم‌افزارهای فروشگاه‌ ساز ساده هستند که به کمک آنها در اسرع وقت می‌توانید کار خود را شروع کنید. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که توضیحات و مشخصات فروشگاهتان را وارد کنید، تصاویر محصولات را در قسمت تعیین شده قرار بدهید، توضیحات و قیمت را درج کنید و تنظیمات هزینه‌ها و پرداخت را انجام بدهید

6. فروشگاه شما همیشه باز است

از مزایای استفاده از فروشگاه‌ سازاینترنتی اوژن این است که استفاده از آنها باعث می‌شود که فروشگاهتان در تمام طول شبانه ‌روز و در هر هفت روز هفته ، آماده عرضه محصولات و خدمات مورد نظر باشد. در این حالت دیگر به خاطر موقعیت فیزیکی فروشگاه یا ساعت کاری کارکنان محدودیت ندارید و از آنجایی که تقریباً همه چیز به طور خودکار انجام می‌شود، لازم نیست که در همه حال فروشگاه خود را زیر نظر داشته باشید

7. محدودیتی در تعداد فروش ندارید

 برخلاف فروشگاه‌های سنتی که برای نمایش همه محصولات خود با محدودیت فضا مواجه هستند، فروشگاه‌ه ای آنلاینی که از فروشگاه ‌ساز اینترنتی و قالب‌های مناسب استفاده می‌کنند هیچ محدودیتی در تعداد محصولاتی که می‌توانند در ویترین مجازی خود قرار بدهند و بفروشند ندارند

طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران

8. کارمندان شما می توانند بدون نیاز به آموزش ، تغییرات وب سایت ایجاد کنند.

وب سایت شما باید هر چند وقت یک بار به روز شود ، حتی درصورت انجام اصلاحات کوچک برای اطمینان از دقیق بودن اطلاعات. برای هر صاحب مشاغل کوچک ، هر زمان که بخواهید بازدیدکنندگان را از ساعات تعطیلات آینده یا تغییر در پیشنهادات آگاه کنید ، زندگی شما را آسان تر می کند.

استفاده از سازندگان وب سایت به اندازه کافی آسان است که تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات ورود به سیستم کارمندان خود را ارائه دهید و آنها باید بتوانند هرگونه تغییر درخواست شده را برای شما ایجاد کنند.

هنگامی که برای هر کسی در شرکت شما آسان است که وب سایت را تغییر دهید ، انجام این کار بسیار کارآمدتر می شود.


برچسب ها: فروشگاه ساز موبایل فروشگاه ساز اندروید فروشگاه ساز رایگان اندروید فروشگاه ساز رایگان راه اندازی سایت فروشگاهی رایگان ساخت فروشگاه رایگان فروشگاه ساز رایگان ایرانی بهترین سایت ساز سایت ساز رایگان فروشگاه ساز رایگان فارسی پلتفرم فروشگاه ساز فروشگاه ساز آنلاین فروشگاه ساز اینترنتی سایت ساز فروشگاه ساز Saffron طراحی فروشگاه اینترنتی زعفران نرم افزار فروشگاه ساز فروشگاه ساز حرفه ای سایت ساز فوریدیدگاه
دیدگاه شما :