طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی

24/بهمن/1399 طراحی فروشگاه اینترنتی بدون دیدگاه

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی : لوازم شخصی برقی برای نظافت و زیبایی بدن استفاده میشود و امکان خرید آنلاین آن‌ها از فروشگاه های اینترنتی فراهم است. در دنیای امروز مدرن امروز انواع ابزار نظافت و زیبایی پوست و بدن به شکل برقی وارد بازار شده‌اند تا علاوه بر سرعت بالاتر کیفیت بهتری در ظاهر افراد ایجاد کنند. عمده این محصولات که اغلب برقی یا شارژی هستند طیف وسیعی از لوازم را شامل می‌شوند که افراد معمولا به طور مخصوص برای مصرف شخصی خود یا خانواده تهیه می‌کنند. فروشندگان و تولید کنندگان این محصولات برای شناساندن محصولات و فروش بیشتر اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی نموده اند . از جمله لوازم شخصی برقی می‌توان به سشوار، ماشین اصلاح موی سر و صورت، اصلاح موی بدن، اصلاح موی گوش و بینی ، فر کننده‌ی مو ، اتوی مو و ابزار مراقبت از پوست و ناخن اشاره کرد.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی

در فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی چه محصولاتی می توان به فروش رساند؟

لوازم شخصی برقی معمولا با توجه به نوع کارایی خود برای خانم‌ها و آقایان در دسته‌ بندی‌ های متفاوتی وجود دارند. سشوار ، بیگودی و فر کننده ی مو ،  اتو و حالت دهنده ی مو ، اصلاح موی صورت ، اصلاح موی سر ، اصلاح موی بدن آقایان، اصلاح موی بدن بانوان ، اصلاح موی گوش، بینی و ابرو ،# ماشین اصلاح ، ابزار مراقبت از پوست سشوار یکی از وسایل برقی مشترک پراستفاده در خانواده‌هاست که هم برای خانم‌ ها و هم برای آقایان ضروری استاز مهمترین لوازم شخصی برقی برای آقایان میتوان به ریش‌ تراش اشاره کرد. وسیله‌ ای که تقریبا همه‌ آقایان برای اصلاح موی صورت به آن نیاز دارند. برای خانم‌ ها ابزار برقی مثل اتو و فر کننده‌ مو و اپیلاتور جزو پرکاربردهاست، اما با توجه به نیاز افراد لوازم شخصی برقی ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال برای بعضی از خانم‌ها ابزار لیزر بدن، پاک‌سازی صورت و لوازم مانیکور و پدیکور ممکن است پرکاربردتر باشد.

انتخاب نام و دامنه گام اول در طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی

انتخاب نام مناسب برای فروشگاه اینترنتی می تواند نام شما را در ذهن ها حک کند فراموش نکنید اسمی که انتخاب می کنید متناسب با کسب و کار شما باشد. پس از انتخاب یک نام  مناسب برای فروشگاه میتوانید آن را در یکی از شرکت‌ های ثبت دامنه نیز ثبت کنید تا به عنوان شناسنامه سایت یا فروشگاه شما شناخته شود.

آیا امکان سیستم چند فروشگاهی در طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی وجود دارد؟

شما اگر صاحب برند یا تولید کننده یا وارد کننده کالا باشید می توانید فروشنده باشید. مهم نیست کالای شما حتما محصول خاص و متفاوتی باشد. با طراحی فروشگاه اینترنتی می توانید از فروشندگان دیگر بخواهید محصولشان را در فروشگاه شما قرار دهند و به فروش برسانند و شما از این فروش پورسانت دریافت کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی

ادغام فیدهای رسانه های اجتماعی با فروشگاه اینترنتی شما

شما میتوانید تمام شبکه های اجتماعی خود را در سایت بارگزاری کنید و دسترسی کامل را برای مشتریان بگذارید.

آیا امکان سفارشی سازی سایت لوازم شخصی برقی وجود دارد؟

امروز الگوی خود را انتخاب کنید و فروشگاه آنلاین لباس خود را به یک شروع عالی تبدیل کنید!

الگوی خود را سفارشی کنید

برای شخصی سازی فروشگاه آنلاین لوازم شخصی برقی خود ، باید الگوی خود را سفارشی کنید. نگران نباشید ، این کار بسیار ساده است و نیازی نیست که شما اصلاً بدانید که چگونه کد گذاری کنید!

می توانید الگوی خود را توسط:

اضافه کردن صفحات جدید به عنوان مثال صفحات محصول

اضافه کردن یک وبلاگ که در آن می توانید اخبار یا به روزرسانی ها را منتشر کنید

تغییر پالت رنگ و تصویر پس زمینه الگوی خود

انتقال ، اضافه کردن و حذف عناصر مختلف در هر صفحه

تغییر رنگ ، اندازه و فونت بخشهای مختلف فروشگاه اینترنتی شما

ادغام فیدهای رسانه های اجتماعی با فروشگاه شما

طراحی واکنشگرا فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی بر روی موبایل و تبلت

رابط های سازندگان فروشگاه آنلاین بسیار شهودی و آسان برای استفاده است ، بنابراین نیازی به احساس غرق در هنگام تنظیم الگوی شما نیست.

به یاد داشته باشید ، شما مسئول #طراحی فروشگاه آنلاین خود هستید. این بدان معناست که هنگام قرارداد یک طراح حرفه ای با همان مسائلی که با شما روبرو هستید روبرو نخواهید شد.

درست مانند انتخاب الگوی خود ، هنگام سفارشی کردن آن ، مطمئن شوید که واقعاً در مورد مخاطب هدف خود فکر می کنید. سعی کنید در ذهنیت آنها قرار بگیرید و فروشگاه آنلاین خود را بر این اساس طراحی کنید.

هنگام شخصی سازی الگوی خود ، این مهم است که مطمئن شوید که چگونه به نظر می رسد در دستگاه های تلفن همراه و تب لت نیز بررسی می شود.

امروزه بیشتر جستجوهای اینترنتی بر روی دستگاههای تلفن همراه انجام می شود تا دسک تاپ سنتی52٪ از ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه صورت می گیرد بنابراین داشتن یک فروشگاه اینترنتی که به نظر خوب در موبایل است ضروری است. بیشتر سازندگان پیش نمایش ظاهر فروشگاه شما در دستگاههای غیر از یک دسک تاپ بسیار ساده است.

اوژن به شما امکان می دهد فروشگاه خود را در تبلت پیش نمایش کنید تا بتوانید بررسی کنید که تمام مشتریان سایت شما را به طور مثبت تجربه می کنند. اوژن دارای ویرایشگر موبایل است که به شما امکان می دهد نه تنها فروشگاه خود را از طریق تلفن همراه مشاهده کنید ، بلکه اگر از این کار راضی نیستید ، تغییراتی ایجاد کنید. این تغییرات فقط به نسخه "آماده موبایل" سایت شما اعمال می شود ، در حالی که نسخه دسک تاپ همانطور که بود باقی می ماند.

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی

هزینه #طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی چقدر است؟

مسئله قیمت یکی از مهمترین موارد در زمینه توسعه تجارت الکترونیکی است. به همین دلیل در بررسی این جنبه نیاز به توجه ویژه به هر جزئیات دارد. به منظور درک دقیق هزینه واقعی تولید وب سایت لوازم شخصی برقی ، در زیر گردش کار مفصلی برای توسعه وب سایت ارائه می دهیم.

وقتی صحبت از هزینه طراحی سایت تجارت الکترونیکی می شود - همه اینها به این بستگی دارد که شما ترجیح می دهید از یک تم آماده استفاده کنید یا یک طرح کاملاً سفارشی را پیاده کنید ، زیرا تفاوت قیمت بین این دو گزینه می تواند چشمگیر باشد.

برخی از امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی اوژن

طراحی ظاهری زیبا و جذاب
معرفی پکیج‌های سفارشی و مناسبتی
امکان معرفی کامل فروشگاه لوازم شخصی برقی
معرفی خدمات لوازم شخصی برقی
دسته بندی و نمایش تصویری لوازم شخصی برقی
امکان معرفی نمونه کارهای انجام شده
ثبت سفارسات لوازم شخصی برقی
امکان خرید آنلاین محصولات مختلف
پرداخت با درگاه‌ پرداخت الکترونیکی
پشتیبانی از کاربران
معرفی کامل انواع لوازم شخصی برقی
امکان ارتباط با کاربران
قرار دادن آخرین اطلاعیه‌ها و اخبار
ارائه مقالات آموزشی و وبلاگ
سرعت بارگذاری صفحات وب سایت
امکان ثبت پیشنهاد برای هر محصول
نظرسنجی از مشتریان
گالری تصاویر و ویدیو
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
طراحی واکنش‌گرا
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
نمایش آدرس در نقشه گوگل
اتصال شبکه‌های اجتماعی به سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی


برچسب ها: فروشگاه آنلاین مدت زمان طراحی فروشگاه اینترنتی هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی طراحی فروشگاه آنلاین طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم شخصی برقی Personal electrical appliances فروشگاه ساز فروشگاه ساز اوژن سایت ساز فوریدیدگاه
دیدگاه شما :