بدون دیدگاه

فروشگاه ساز اشتراکی یعنی چی ؟ بیشتر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی تم های مبتدی را ارائه می دهند. بنابراین هنگامی که هزاران فروشگاه از یک موضوع استفاده می کنند ، همه آنها بسیار شبیه به هم هستند. فروشگاه ساز اوژن با استفاده از بینش های خاص صنعت و بهترین روش ها ، به شما کمک می کند صفحه اصلی منحصر به فرد خود را که از نظر طراحی متمایز است ایجاد کنید - برای فروش بیشتر ، سریع تر برای ادامه کار نیازی به توسعه دهنده ندارید. فروشگاه آنلاین خود را با صفحه اصلی بهینه شده خود که آماده محتوا و سفارشی سازی است شروع کنید. دو نوع اصلی فروشگاه‌ ساز ها یعنی فروشگاه‌ساز کد باز (Open Source) و اشتراکی (SaaS)داریم و شما باید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.  امروزه به کمک فروشگاه سازها، می‌توان در زمان کمی یک فروشگاه اینترنتی ساخت که شامل تمام امکانات لازم باشد. به همین خاطر، تمام دغدغه شما عرضه محصولات و مشتری یابی میباشد

فروشگاه ساز اشتراکی(SaaS) 

این سیستم‌ها بر اساس اشتراک کار می‌کنند. این یعنی شما بابت دریافت سیستم و خدمات آن، یک هزینه سالیانه به این سیستم‌ها پرداخت خواهید کرد. به این سیستم‌ها اصطلاحاً SaaS گفته می‌شود.

زمانی که شما از یک سیستم اشتراکی استفاده می‌کنید، سایت شما بر روی هاست این سرویس قرار می‌گیرد (به اصطلاح Hosted) و تمام خدمات لازم نیز از طرف شرکت ارائه دهنده فروشگاه ساز به شما داده خواهد شد.

درست است که استفاده از این سیستم‌ها رایگان نیست، اما در عوض هزینه‌های جانبی همچون خرید قالب، افزونه، استخدام طراح سایت، اجاره هاست و ... هم ندارند. به علاوه، راه‌اندازی فروشگاه و یادگیری کار با سیستم آنها نیز به مراتب ساده‌تر از سیستم‌های کد باز است.

به این نکته توجه داشته باشید که با دریافت یک سیستم فروشگاه‌ساز اشتراکی، شما همیشه خیالتان راحت است که یک تیم پشتیبانی وجود دارد که به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهد داد. به علاوه، ویرایش و توسعه سایت بسیار راحت ‌تر خواهد بود.

البته، تصور نکنید که منظورمان این است که این سیستم‌ها یقیناً بهتر هستند و شما فقط با گل و بلبل طرفید. بیشتر حرفمان این است که برای افراد مبتدی و کسانی که چندان سر از مباحث طراحی سایت در نمی‌آورند، این فروشگاه‌سازها قطعاً انتخاب بهتری هستند. اما اگر قصد امکانات واقعاً به خصوصی به فروشگاه خود را داشته باشید، کمی دست شما بسته خواهد بود و باید با شرکت ارائه‌دهنده فروشگاه‌ساز به توافق برسید.

بین فروشگاه ساز کد باز و اشتراکی کدام یک انتخاب بهتری است؟

 انتخاب یکی از این دو سیستم، به نیازها و توانایی های شما بستگی دارد. همانگونه که توضیح دادیم، فروشگاه های کد باز قابل ویرایش بوده و برای شما، امکان به وجود آوردن تغییرات را دارند. از طرفی فروشگاه های اشتراکی به علت وجود تیم پشتیبانی و ساده بودن سیستم، انتخاب مناسبی برای افراد کم تجربه میباشند. پس هر دو سیستم دارای مزایایی هستند که با توجه به معیارهای شما، انتخاب خواهند شد.

برچسب ها

فروشگاه ساز اشتراکی(SaaS) فروشگاه ساز اشتراکی فروشگاه ساز اشتراکی یعنی چی فروشگاه ساز کد باز سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها