بدون دیدگاه

فروشگاه ساز اپن سورس به چه معناست؟ متن باز در مقابل سیستم عامل تجارت الکترونیکی میزبان - کدام یک برای شما خوب است؟ برای هر سازمانی که می خواهد محصولات یا خدمات خود را از طریق اینترنت ارائه دهد ، قرن بیست و یکم ، یک دوره هیجان انگیز است. هرگز فرصت های بیشتری برای دسترسی آنلاین به مشتریان ، بهبود تجربه مشتری و افزایش کارایی عملیاتی با انبوهی از راه حل های تجارت الکترونیکی وجود نداشته است. اساساً ، یک بستر تجارت الکترونیکی ستون فقرات هر خرده فروش آنلاین است. فروشگاه ساز نرم افزاری است که به مشاغل آنلاین امکان مدیریت وب سایت ، بازاریابی ، فروش و عملیات خود را می دهد. در حال حاضر ، دو نوع سیستم عامل تجارت الکترونیکی برای فروشندگان آنلاین وجود دارد که یکی از آنها اپن سورس و میزبان است.

چه از ابتدا یک فروشگاه آنلاین کاملاً جدید ایجاد کنید و چه فروشگاه فیزیکی خود را گسترش دهید ، انتخاب یک راه حل تجارت الکترونیکی تأثیر بسزایی در سودآوری و ثبات کسب و کار شما خواهد داشت. بنابراین ، در این مقاله ، ما به شما ارائه می دهیم:

روند تجارت الکترونیکی در سال 2021 چه انتظاراتی دارد؟ آیا برای تراز کردن سطح کسب و کار خود از پلت فرم تجارت الکترونیک خود کاملاً استفاده می کنید؟

برای یافتن پاسخ ، گسترده ترین گزارش "تجارت الکترونیکی در سال 2021: TOP PLATFORMS را برای پیش بینی و صنعت" بررسی کنید!

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه ساز اینترنتی ، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

فروشگاه ساز اپن سورس

سیستم عامل های تجارت الکترونیک اپن سورس سازندگان وب سایت تجارت الکترونیکی هستند که اجازه می دهند کد منبع اصلی برای مشاهده ، تغییر و مشارکت در اختیار همه قرار گیرد. شما می توانید به لطف ماهیت اپن سورس ، امکانات سفارشی بی پایان را در مورد طراحی یا عملکرد فروشگاه خود دریافت کنید.

بنابراین ، ایجاد یک فروشگاه آنلاین منحصر به فرد که با اهداف تجاری خاص شما همسو باشد کاملاً امکان پذیر است. این سطح از کنترل را نمی توان با سیستم عامل های میزبان بدست آورد. با این حال ، این بدان معناست که برای بهینه سازی کامل فروشگاه خود ، به مهارت برنامه نویسی و دانش فنی نیاز خواهید داشت.

وقتی نوبت به خدمات میزبانی می رسد ، محدودیتی وجود ندارد زیرا می توانید سیستم عامل های تجارت الکترونیک اپن سورس را در هر منطقه خاص راه اندازی کنید. این همچنین نشان می دهد که شما مجبور نیستید به یک میزبان واحد یا متمرکز بچسبید ، بنابراین اگر فروشگاه شما از ارائه دهنده فعلی پیشی بگیرد ، می توانید سرویس میزبانی را تغییر دهید.

راه حل تجارت الکترونیکی خود میزبان در ابتدای قرن بیست و یکم محبوب ترین بود و برای سازمان های سنگین IT که می خواهند یک پلتفرم قابل تنظیم و قدرتمند داشته باشند ، همچنان مشهور است. برخی از مثالهای نرم افزارهای اپن سورس معروف که باید ذکر شوند فروشگاه ساز های معتبر خارجی و ایرانی هستند.

مزایای استفاده از پلتفرم فروشگاه ساز اپن سورس

بیشتر سیستم عامل های تجارت الکترونیک اپن سورس برای بارگیری و نصب کاملاً رایگان هستند. همچنین می توانید وب سایت خود را بدون نگرانی در مورد هزینه ماهانه سالانه به روز کنید. این می تواند به شما کمک کند تا هزینه سرمایه گذاری اولیه فروشگاه خود را پایین نگه دارید. با این حال ، برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود ، باید هزینه یک نام دامنه ، میزبانی وب یا گواهی SSL را پرداخت کنید.

برچسب ها

دانلود فروشگاه ساز اپن سورس بهترین فروشگاه ساز اپن سورس فروشگاه ساز اپن سورس اپن سورس سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها