بدون دیدگاه

اگر می خواهید افراد از وب سایت شما بازدید کنند ، باید در اینترنت میزبانی شود. یک ارائه دهنده میزبانی وب ( هاست ) این کار را برای شما انجام می دهد. همانطور که وظیفه آنها این است که وب سایت شما را به صورت آنلاین دریافت کنند ، انتخاب یک اهاست بسیار مهم بسیار مهم است.

در این مقاله ، ما به موارد زیر خواهیم پرداخت :

ارائه دهنده میزبانی وب دقیقاً به شما چه می دهد.

چگونه می توان یک برنامه کامل میزبانی وب برای وب سایت مشاغل خود انتخاب کرد.

ویژگی های ضروری که باید در یک هاست جستجو کنید.

برای شروع ، بیایید نگاهی کوتاه بیندازیم که ارائه دهندگان هاست دقیقاً چه کاری انجام می دهند. دانستن این موضوع به شما کمک می کند تا ویژگی های مختلفی را که ارائه می دهیم بهتر درک کنید (که ما نیز به آنها خواهیم پرداخت).

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه ساز اینترنتی ، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یا هاست برای شما چه کاری انجام می دهد؟

وظیفه اصلی ارائه دهنده خدمات میزبانی وب این است که وب سایت شما را به صورت زنده در اینترنت فعال کنید تا افراد بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

برای این منظور ، یک ارائه دهنده هاست سه چیز اصلی را به شما ارائه می دهد:

1. دامنه : دامنه آدرس وب سایت شماست که افراد برای رفتن به وب سایت شما در مرورگر خود تایپ می کنند. به عنوان مثال ، http://oojen.ir یک نام دامنه که مردم می توانند برای دسترسی به وب سایت ما استفاده کنند. ارائه دهنده میزبانی وب به شما اجازه می دهد نام دامنه ای را برای وب سایت خود انتخاب کنید و اگر قبلاً استفاده شده است به شما اطلاع می دهد.

2. سرور: سرور دستگاهی است که وب سایت شما را بصورت زنده در اینترنت میزبانی می کند. این همچنین مسئول پشتیبانی از ترافیکی است که به وب سایت شما وارد می شود. ارائه دهنده میزبان شما وب سایت شما را در یکی از سرورهای خود "میزبان" می کند ، بنابراین افراد می توانند از طریق اینترنت به آن دسترسی پیدا کنند.

3. فضای ذخیره سازی : وب سایت شما دارای متن ، عکس ، فیلم و سایر پرونده های رسانه ای همراه با کد است. هاست شما فضای اختصاصی به شما می دهد ، جایی که می توانید تمام کد وب سایت و پرونده های رسانه ای خود را در آن ذخیره کنید.

این ویژگی اساسی است که هر ارائه دهنده میزبانی وب ارائه می دهد. یک دامنه (مانند آدرس خیابان) ، یک سرور (مکانی که وب سایت شما می تواند در آن زندگی کند و افراد می توانند برای بازدید به آنجا بیایند) و فضای ذخیره سازی (محلی برای پرونده های وب سایت شما).

علاوه بر این سه ویژگی اساسی ، ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب نیز ویژگی های اضافی را ارائه می دهند. در بخش بعدی ، نگاهی خواهیم انداخت به اینکه این ویژگی های مختلف چیست ، بنابراین برای شما آسان است که تصمیم بگیرید کدام برنامه میزبانی وب را برای وب سایت خود نیاز دارید.

هاست مناسب سایت فروشگاهی چیست؟

ویژگی های هاست فروشگاه اینترنتی :

همیشه در دسترس باشد و قطعی دائمی نداشته باشد.
پرسرعت باشد تا کاربران بدون هیچ اتلاف وقتی ار سایت شما بازدید کنند.
امنیت بسیار بالایی داشته باشد.
هزینه ی آن مناسب و مقرون به صرفه باشد.
پشتیبانی خوب و دائمی داشته باشد.

انتخاب هاست برای سایت فروشگاهی

هاست مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی چیست؟ می دانید که چه نوع هاستی می تواند بیشترین عملکرد را برای سایت شما داشته باشد. در این قسمت می خواهیم درمورد یکی از هاست های فروشگاه آنلاین، برای شما توضیح دهیم. انتخاب فروشگاه ساز مناسب برای سایت های فروشگاهی می تواند روی عملکرد و ساختار سایت شما تاثیر بسیار مهمی داشته باشد. با در نظر گرفتن اینکه وب سایت های فروشگاهی برای راه اندازی به یک پشتیبانی ویژه و حرفه ای نیاز دارند. شما باید هاست برای سایت فروشگاهی را برای میزبانی آنها در نظر بگیرید. ت

هاست مناسب سایت فروشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

این روزها وجود فروشگاه ها و سایت های اینترنتی به قدری افزایش پیدا کرده است که اکثر مردم کسب و کار خود را به این روش پیش میبرند و اغلب در آن موفق میشوند. یکی از مهم ترین دلیل موفقیت و پیشرفت این افراد می تواند انتخاب مناسب ترین فاکتورها برای ایجاد سایت فروشگاهی باشد. پس از انتخاب نام دامنه و آدرس سایت برای فروشگاهی که می خواهید ایجاد کنید، مهم ترین موضوعی که باید در نظر داشته باشید، انتخاب هاست مناسب سایت فروشگاهی؛ با توجه به نیاز شما می باشد.

هاست مناسب سایت فروشگاهی با توجه به کد نویسی سایت

زمانی سایت شما می تواند عملکرد و بازخورد خوبی داشته باشد که هاست آن بر اساس نوع زبان برنامه نویسی سایت انتخاب شده باشد. این روزها پلتفرم فروشگاه ساز کاربرد بسیار زیادی دارد که شما می توانید از آن برای ساخت سایت فروشگاهی خود استفاده کنید. این سیستم ها از هاست ویژه خود به صورت حرفه ای استفاده می کنند.

نکات مهم در خرید هاست برای فروشگاه اینترنتی

ایجاد یک فروشگاه آنلاین؛ دردسرهای خاص خود را دارد برای نکه بخواهید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. توجه به یک سری نکات مهم می تواند تا حدودی در راه اندازی یک سایت حرفه ای در زمینه کسب و کار اینترنتی به شما کمک بسیار زیادی کند. اگر می خواهید یک وبسایت فروشگاهی با بازدید بالا ایجاد کنید و روزانه فروش خود را افزایش دهید، به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید. یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید مقدار فضای مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی می باشد. راه اندازی فروشگاه اینترنتی، به مجوزهای قانونی نیاز دارد که شما باید همه ی آنها را در حین راه اندازی فروشگاه آنلاین در نظر داشته باشید. تا زمانی که شما قوانین مربوط به ایجاد سایت فروشگاهی را رعایت نکنید، نمی توانید سایت خود را به دیگران معرفی کنید و امکانات و محصولات مورد نظر خود را در اختیار مشتریان قرار دهید

هاست مناسب سایت فروشگاهی چیست؟

فاکتورهای ضروری برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی

مهم ترین مجوزهای ساخت فروشگاه اینترنتی و یا همان فاکتورهای که باید در هنگام خرید هاست برای فروشگاه اینترنتی؛ به آن توجه کنید، تا حدودی می تواند عملکرد و بازدهی سایت شما را تضمین کند. زمانی که شما تصمیم دارید یک سایت برای فروش کالا و یا خدمات، باید بررسی های لازم را در رابطه با اینکه می خواهید چه نوع خدمت رسانی داشته باشید، باید امکانات لازم برای پرداخت هزینه و تحویل کالا به مشتری را در نظر بگیرید. هنگامی که می خواهید وب سایت خود را ایجاد کنید مهم ترین فاکتوری که باید مد نظر داشته باشید، آدرس و نام دامنه می باشد. این نام یا همان Domain می تواند در معرفی سایت شما به کاربران کارایی داشته باشد و به این روش مخاطبان برند سایت شما را به راحتی در ذهن می سپارند؛ پس شما باید نام مناسبی برای سایت خود انتخاب کنید. پس از آن نوبت به خرید هاست فروشگاه ساز میشود، فضای هاست مورد نیاز و نوع هاستی که برای میزبانی از سایت خود استفاده می کنید؛ تاثیرگذاری زیادی بر روی بازدهی سایت شما دارد. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در سفارش آنلاین هاست فروشگاهی به آن توجه کنید این است که چه نوع میزبانی انتخاب می کنید.

هزینه مجوز هاست برای فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

زمانی که بخواهید مجوزهای لازم برای فروشگاه اینترنتی خود را تهیه کنید، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که هزینه مجوزهای مربوطه چقدر است؟ آیا از هر نوع سرویسی می تواند برای بهبود روند عملکرد سایت استفاده کرد؟ پس از خرید هاست  می تواند از هر نوع هاستی برای نصب آن کمک گرفت؟ در پاسخ می توان گفت که بله با خرید فروشگاه ساز و نصب آن می توانید از هر نوع سرویس میزبانی استفاده کنید. اما فضا و پنل مدیریتی را که می خواهید برای تهیه هاست فروشگاهی در نظر باشید باید به گونه ای باشد که امکانات و ویژگی های منحصر به فرد داشته باشد.

خرید هاست برای فروشگاه اینترنتی

آخرین و مهم ترین ویژگی هاست خوب این است که هاست فضا و یا ظرفیتی مناسب داشته باشد. دلیل آنکه این ویژگی را به عنوان آخرین فاکتور معرفی کرده ایم این است که فضا و یا ظرفیت برای یک سایت مزیت رقابتی نمیباشد. شرکت های مختلف هاستینگ دیدگاهی را در میان کاربران ایجاد کرده اند که برای داشتن فضای بیشتر باید هزینه گزافی را بپردازید! کاربران بر این باورند که هاست خوب سرویسی است که فضای بالایی داشته باشد؛ در صورتی که اینطور نیست فضا برای نگهداری فایل های مربوط به وبسایت مورد استفاده قرار می گیرد، در کنار این فضا باید منابع مورد نیاز سایت نیز تامین شود

میزان هاست مورد نیاز برای ایجاد فروشگاه آنلاین

مقدار فضای هاست برای فروشگاه آنلاین، کاملا بستگی به سایت شما دارد. سایت هایی وجود دارند که محصولات زیادی را به فروش نمی رسانند و فقط از راه تبلیغات سایت خود را معرفی می کنند. طبیعتا این سایت ها به فضای هاست با حجم بالایی نیاز دارند، زیرا اطلاعات و فایل های بیشتری را برای ذخیره سازی و نگهداری دارند. میزبان مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی باید ویژگی های زیادی داشته باشد که مهم ترین آنها فضای انتخابی می باشد.

مهم ترین مزایای برای خرید هاست برای فروشگاه اینترنتی :

حجم و مقدار فضای کافی برای سایت فروشگاهی
پشتیبانی به صورت 24 ساعته
سرعت هاست مورد نیاز فروشگاهی
تهیه نسخه پشتیبان

خرید و فروش هاست فروشگاهی با قیمت ارزان

زمانی که شما به این فکر می افتید تا فروش کالا و یا عرضه خدمات خود را در حوزه وب گسترش دهید، باید سایتی را متناسب با حوزه فعالیت و یا کسب و کار خود راه اندازی کنید. اما مهم ترین و اصلی ترین نکته برای راه اندازی هر سایتی خرید فروشگاه ساز با قیمت مناسب، حجم نامحدود و سرعت بالا می باشد. پس آن انتخاب شرکت هاستینگ می تواند از مهم ترین عوامل باشد. زیرا باید شرکتی را انتخاب کنید که بتواند سریع ترین پشتیبانی را به شما ارائه دهد.

هاست مناسب سایت فروشگاهی چیست؟

فضای مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در ابتدا نیاز به مجوز فروش اینترنتی دارید؛ دریافت مجوزهای فروشگاه اینترنتی علاوه بر اینکه اعتماد خریداران سایت شما را بالا می برد؛ می تواند روند کار شما را اصولی تر پیش ببرد و اعتبار شما را افزایش می دهد. آشنایی با مجوزهای لازم برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی می تواند به عنوان مهم ترین قدم برای شروع انواع کسب و کارها معرفی کرد. همانطور که می دانید فروشگاه های آنلاین، به یکی از محبوب ترین مراکز خرید برای کاربران تبدیل شده است. نمایش آنلاین کالا و خدمات، سفارش لحظه ای و اینکه در زمان مشخص بتوانید فعالیت های سایت خود را پیش ببرید. فروشگاه های اینترنتی به دلیل اهمیت بسیار زیادی که در وب سایت ها دارد و همچنین به دلیل تجاری بودن انها به سرویس متفاوت تری نسبت به دیگر سایت ها نیاز دارد. با افزایش تعداد فروشگاه های انلاین رقابت در این زمینه افزایش پیدا کرده است؛ به طوری که هر کدام از آنها می خواهند سرویس بهتر و متفاوت تری را برای کاربران خود ارائه دهند. یکی از ملاک های فروشگاه اینترنتی خوب، سرعت و امنیت بالا می باشد. که متاسفانه تعدادی از فروشگاه های آنلاین با خرید هاست ارزان؛ به حوزه کاری خود لطمه وارد می کنند. شاید برای یک سایت بسیار ساده لازم نباشد تا برای خرید هاست برای فروشگاه آنلاین، هزینه زیادی را پرداخت کنید. برای سایت های مهمی مانند یک فروشگاه اینترنتی بهتر است بیشتر قسمت سرمایه گذاری خود را بر روی هاست انجام دهید. تا با کیفیت بیشتر، آپ تایم بودن بالاتر و سرعت بیشتر رضایت کاربران خود را بدست آورید.

فاکتورهای مهم در انتخاب هاست مناسب سایت فروشگاهی

حجم و فضای کافی برای فروشگاه آنلاین
پشتیبانی 24 ساعته توسط شرکت خدمات هاستینگ
سرعت هاست مورد نیاز برای سایت فروشگاهی
اهمیت نسخه پشتیبان

خرید فروشگاه ساز با توجه به کد نویسی سایت

مواردی که گفته شد، اهمیت زیادی دارد برای اینکه شما می توانید پیشرفته ترین هاست برای سایت فروشگاهی خود را به صورت آنلاین راه اندازی کنید. اگر عملکرد سایت و فروشگاه شما برایتان اهمیت دارد؛ در ادامه با همراه باشید تا اطلاعات مناسبی در این رابطه بدست آورید.

پشتیبانی 24 ساعته توسط شرکت خدمات هاستینگ

همانطور که می دانید رقابت در تمام زمینه های کاری وجود دارد. سایت شما اگر به درستی میزبانی نشود، ممکن است بعد از مدتی مورد سرقت و سو استفاده قرار بگیرد. پشتیبانی که از سایت شما به صورت 24 ساعته توسط شرکت ارائه دهنده هاست فروشگاه ساز اوژن انجام میشود، می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

سرعت هاست مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی

زمانی که یک کاربر وارد سایت شما میشود. مهم ترین چیزی که برای او اهمیت دارد سرعت لود و بارگذاری اطلاعات و فایل های مورد نیاز می باشد. اگر سرعت سایت شما در هنگام بارگذاری، بالا باشد بدون شک کاربر زمان طولانی تری را در سایت شما می ماند و از سایر قسمت های وبسایت شما دیدن می کند. خرید هاست برای فروشگاه اینترنتی، اگر طبق فاکتورهای لازم برای سایت شما باشد. می تواند تا حدود زیادی روی سرعت فروشگاه ساز شما تاثیرگذار می باشد.

مهم ترین مشخصه فضای مناسب برای سایت فروشگاهی چیست؟

اولین و مهم ترین ویژگی های هاست خوب این است که دارای سرعت بسیار مناسبی است؛ زیرا شما می توانید به کمک آن چندین وب سایت را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهید و سرعت آنها را بسنجید. یکی از مهم ترین مزیت های میزبان خوب این است که منابع کافی برای RAM و CPU را به کاربران خود ارائه می دهد. رم و پردازنده ها در وبسایت های فروشگاهی بیشتر از یک سایت عادی مورد نیاز است. در واقع می توان داشتن منابع کافی را از ویژگی های یک هاست خوب برشمرد.

نکات مهم در خرید هاست فروشگاهی چیست؟

پشتیبانی از نرم افزار تجارت الکترونیک و CMS
توانایی کنترل بر روی نرم افزار خود
قابلیت های پایگاه داده
پشتیبانی از درخواست های سطح بالا
دارای عملکرد بهینه برای رسیدگی به ترافیک بالا
حفظ امنیت اطلاعات مشتری
پیچیدگی سطح مدیریت

قیمت هاست فروشگاهی چقدر است؟

اکثر کاربران بر این باورند که هاست مناسب فروشگاه اینترنتی، یعنی اینکه بیشترین فضای میزبانی دراختیارتان قرار بگیرد؛ در حالی که این تصوری کاملا اشتباه است. در صورتی که باید بدانید میزان فضای هاست مورد نیاز به حجم اطلاعات و فایل های سایت شما بستگی دارد. هر چه داده های شما بالاتر باشد طبیعا به حجم بیشتری نیاز دارید.

منبع :

https://www.hostpapa.com

store-host.com

برچسب ها

خرید هاست فروشگاه ساز هاست فروشگاه ساز هاست فروشگاهی پلتفرم فروشگاه ساز سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها