بدون دیدگاه

ویژگی های سایت ساز حرفه ای از آنجا که یک سایت ساز طوری طراحی شده است که افراد عادی قادر به ایجاد و راه اندازی وب سایت در اسرع وقت و به آسانی ترین شکل ممکن باشند ، استفاده از آن باید آسان و ساده باشد. اگر استفاده از سایت ساز مشکل است یا اگر رابط کاربری گیج کننده است و پیگیری آن دشوار است ، باید به دنبال یکی دیگر باشید. شما نیازی ندارید که ساعت ها وقت اضافی را صرف کنید تا بفهمید چگونه می توانید با یک سایت ساز کار کنید. در این مقاله ما به بررسی ویژگی های سایت ساز حرفه ای می پردازیم، در ادامه همراه ما باشید:

قالب سایت ساز

صدها قالب تمیز و مدرن را مشاهده می کنید که بیش از 10 دسته اصلی را شامل می شوند. هر الگو دارای یک حالت پیش نمایش کامل است - شما می توانید با عملکرد قالب بازی کنید ، روی صفحات و دکمه ها و غیره کلیک کنید. سایت ساز فوری اوژن این به شما این امکان را می دهد که یک الگو را با اطمینان بیشتری انتخاب کنید. علاوه بر این ، همه قالب ها کاملاً قابل تنظیم و موبایل فرندلی هستند. گزینه های سفارشی سازی قالب طراحی وب سایت همچنین باید بتوانید ظاهر وب سایت خود را تغییر دهید. اکثر سایت سازها به شما اجازه می دهند به راحتی رنگ ، فونت ، طرح و پس زمینه وب سایت خود را از طریق ویرایشگر تغییر دهید. برخی حتی به شما امکان می دهند تا برای سفارشی سازی های پیشرفته تر به کدهای HTML/CSS قالب دسترسی داشته باشید.

طرح بندی صفحات وب از پیش فرمت شده

الگوی طراحی وب سایت شما با ارائه عناصر اصلی طراحی: طرح ، رنگ ، سبک فونت و غیره ، شروع به کار می کند ، اما اگر شما نیاز به اضافه کردن صفحه بیشتر دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، چطور؟ اینجاست که طرح بندی صفحات از پیش طراحی شده و از قبل پر شده به کار می آید. به زبان ساده ، طرح بندی صفحات از قبل پر شده دارای متغیرهایی برای تصاویر ، متن و سایر عناصر است که بیشتر در نوع صفحه خاص یافت می شوند ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید و سپس نمونه محتوای خود را با نمونه خود جایگزین کنید.

صفحه آرایی سایت ساز

سایت ساز علاوه بر ایجاد صفحات شخصی شما ، دارای صفحات برنامه از پیش ساخته شده و طرح بندی صفحات از قبل قالب بندی شده است.

صفحات برنامه شامل وبلاگ ها ، گالری عکس ، کاتالوگ محصولات و تقویم است. در حالی که انتخاب طرح بندی های مختلف را دارید ، نمی توانید عناصر یا ماژول ها را به این صفحات اضافه کنید.

از نظر طرح بندی صفحات از قبل قالب بندی شده ، بیش از 40 طرح صفحه را ارائه می دهد تا به شما کمک کند صفحه وب خود را به صورت حرفه ای طراحی کنید. به عبارت دیگر ، اگر مطمئن نیستید که در صفحه تماس با ما به چه چیزی نیاز دارید ، فقط یکی را از گالری طرح انتخاب کنید.

راه حل های تجارت الکترونیک

اگر قصد فروش محصولات فیزیکی یا دیجیتالی در وب سایت خود را دارید ، باید مطمئن شوید که سایت ساز که انتخاب می کنید راه حل ها و ابزارهای تجارت الکترونیک را ارائه می دهد. برخی از سایت سازها یک فروشگاه آنلاین ساده داخلی ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر به سادگی یک برنامه شخص ثالث یکپارچه ارائه می دهند. سپس سازندگان اختصاصی تجارت الکترونیک نیز وجود دارند که به شما امکان می دهند یک فروشگاه آنلاین با عملکرد کامل با همه ابزارها و برنامه های پیشرفته تجارت الکترونیک برای حمل و نقل ، مالیات ، کوپن و غیره ایجاد کنید.

عملکرد تجارت الکترونیکی سایت ساز ساده است. این برنامه در تمام برنامه های سایت ساز ارائه می شود ، اما محصول دیجیتالی/قابل بارگیری پشتیبانی نمی شود ، و اگر به قابلیت های پرداخت آنلاین نیاز دارید ، باید در برنامه حرفه ای یا مدیریت شده مشترک شوید. درگاه پرداخت تنها گزینه پرداخت آنلاین است. و از آنجا که سایت ساز یک سازنده وب سایت اختصاصی تجارت الکترونیک نیست ، پیشرفت زیادی نخواهید داشت

ویژگی های سایت ساز حرفه ای

داشتن فرم ساز

سایت ساز باید به شما اجازه دهد به راحتی و یکپارچه فرم تماس ایجاد کنید. شما همچنین باید بتوانید زمینه های فرم را برای ایجاد فرم هایی متناسب با نیازهای خود ، خواه فرم تماس ، فرم ثبت نام یا فرم نظرات بازخورد ، سفارشی کنید. اما همه سازندگان فرم به طور یکسان ایجاد نمی شوند - برخی از آنها بسیار قابل تنظیم هستند ، به شما این امکان را می دهد که هر تعداد فیلد فرم دلخواه ایجاد کنید. برخی از سازندگان فرم سفارشی سازی های بسیار محدودی را ارائه می دهند ، فقط به شما این امکان را می دهند که زمینه های متن را اضافه کنید (به عنوان مثال گزینه ای برای افزودن دکمه های رادیویی ، کادرهای تأیید و غیره)

فروشگاه ساز اوژن یک فرم تماس بسیار قابل تنظیم ارائه می دهد. می توانید هر تعداد فیلد فرم را که می خواهید اضافه کنید ، و می توانید از بین چهارده نوع فیلد مختلف ، از جمله دکمه های رادیویی ، کادرهای تأیید و موارد دیگر را انتخاب کنید.

همچنین می توانید تنظیماتی مانند امنیت و حفاظت مانند CAPTCHA، پیامهای تأیید سفارشی و تنظیمات اعلان را سفارشی کنید.

در حالی که بسیاری دیگر از سایت ساز ها را به یک ایمیل مشخص ارسال می کنند ، فروشگاه ساز اوژن دارای یک ابزار مدیریت داده در فرم ساز است که می توانید تمام داده های جمع آوری شده را مدیریت ، مشاهده و ویرایش کنید.

گالری تصاویر و ویرایش تصاویر

یکی دیگر از ویژگی های مهم سایت ساز ویرایش و نمایش تصویر است. باز هم ، برخی از سایت سازها طرح بندی گالری تصاویر و گزینه های سفارشی سازی چشمگیرتر را ارائه می دهند ، در حالی که برخی کمی کوتاه می آیند.

علاوه بر نمایش تصاویر ، سایت ساز شما باید دارای قابلیت ویرایش تصویر باشد تا بتوانید به راحتی اندازه ویرایشگر را تغییر دهید ، برش دهید و جلوه های تصویر را اضافه کنید.

وقتی صحبت از افزودن تصاویر به وب سایت شما می شود ، فروشگاه ساز اوژن به شما امکان می دهد یک تصویر واحد ، یک نوار تصویر یا یک گالری عکس اضافه کنید.

سبک های مختلف گالری را برای انتخاب شما ارائه می دهد و هر سبک گالری گزینه های استایل خاص خود را دارد. از نظر ویرایش تصویر ، فروشگاه ساز اوژن ویژگی های استاندارد مانند حرکت و بزرگنمایی ، برش ، چرخاندن و افزودن زیرنویس را ارائه می دهد.

ویژگی های سایت ساز حرفه ای

ابزار وبلاگ نویسی

وظیفه اصلی یک سایت ساز ایجاد یک وب سایت است ، نه یک وبلاگ ، بنابراین طبیعی است که قابلیت های وبلاگ نویسی آن در مقایسه با وردپرس یا سایر بسترهای وبلاگ ناکافی باشد. اکثر سازندگان وب سایت تمام ابزارها و ویژگی های اساسی وبلاگ را در اختیار شما قرار می دهند ، یعنی. افزودن پست ، مدیریت نظرات ، تنظیم دسته بندی وبلاگ و اجرای اشتراک گذاری اجتماعی.

سایت ساز نیز دارای تمام ویژگی های استاندارد است: اضافه کردن پست ، مدیریت نظرات ، تنظیم دسته بندی های وبلاگ و پیاده سازی اشتراک گذاری اجتماعی ، و همچنین آدرس پست سفارشی وبلاگ.

قابلیت اشتراک گذاری اجتماعی

ادغام رسانه های اجتماعی و دکمه های اشتراک گذاری ویژگی های مهمی هستند که باید در سایت ساز به دنبال آنها باشید. به عنوان مثال ، در مورد فیس بوک ، باید به شما اجازه دهد دکمه Facebook Like و/یا Share را اضافه کنید. توییتر ، اینستاگرام ، Pinterest ، Google+ ، LinkedIn و دیگر پلتفرم های مهم رسانه های اجتماعی مشابه است. خوشبختانه اکثر سایت سازها دارای دکمه های اشتراک اجتماعی مشترک هستند که می توانید به راحتی آنها را در صفحات وب خود اضافه کنید.

علاوه بر این ، می توانید یک نوار پیوند اجتماعی نیز به وب سایت خود اضافه کنید. می توانید تا 12 پروفایل مختلف رسانه های اجتماعی را در نوار پیوندهای اجتماعی خود از جمله فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، اینستاگرام ، LinkedIn ، Pinterest ، Vimeo ، Flickr و موارد دیگر پیوند دهید.

تجزیه و تحلیل و گزارش وب سایت

سایت ساز شما باید به شما اجازه دهد بازدیدکنندگان روزانه را ردیابی کرده و به شما کمک کند تعیین کنید چه صفحاتی در وب سایت شما محبوب هستند. به دنبال سایت سازی باشید که به شما امکان می دهد خدمات تجزیه و تحلیل شخص ثالث مانند Google   Analyticsرا ادغام کرده یا یک راه حل داخلی ارائه دهید.

یکی از سایت ساز است که هم ابزار تجزیه و تحلیل داخلی وب سایت را ارائه می دهد و هم امکان ادغام Google Analytics را فراهم می کند. می توانید مستقیماً از داشبورد حساب خود به گزارش های آمار وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.

هنگامی که یک وب سایت با سازنده وب سایت ایجاد می کنید ، به طور کلی آدرس سایت موقت به شما داده می شود و معمولاً در قالب یک زیر دامنه ، مانند Yourite.example.com است. سپس ، هنگامی که آماده انتشار وب سایت خود هستید ، این اختیار به شما داده می شود که از یک دامنه سفارشی یعنی yourdomain.com استفاده کنید یا از زیر دامنه اختصاص داده شده استفاده کنید.

مهم این است که از یک دامنه سفارشی استفاده کنید - نه تنها به وب سایت شما اعتبار می دهد ، بلکه شامل می شود

ویژگی های سایت ساز حرفه ای

رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجو کاهش می دهد.

خوشبختانه اکثر سازندگان وب سایت به شما اجازه می دهند از نام دامنه سفارشی خود استفاده کنید و اکثریت سازندگان وب سایت حتی با خرید سرویس سازنده وب سایت خود ، نام دامنه 1 ساله رایگان ارائه می دهند ، اما اگر می خواهید از نام دامنه استفاده کنید در سال اول ، شما باید نرخهای تمدید فعلی را بپردازید.

منبع:

https://www.website.com

برچسب ها

سایت ساز فوریارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها