چگونه یک وب سایت درست کنیم

19/فروردین/1400 طراحی فروشگاه اینترنتی - مقالات بدون دیدگاه

چگونه یک وب سایت درست کنیم : ساختن سایت چگونه است؟ طراحی وبسایت را از کجا شروع کنیم؟ برای ساخت سایت به چه چیزهایی نیاز است؟ این های سوالات مهمی است که امروزه با داغ شدن بازار طراحی سایت بیشتر از قبل مورد اهمیت هستند. امروزه بیشتر مشتریان انتظار دارند که بتوانند تجارت شما را از طریق اینترنت پیدا کنند. چه بخواهید محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشید  و چه بخواهید به سادگی اطلاعاتی در مورد تجارت و اطلاعات تماس خود ارائه دهید، داشتن یک وب سایت تقریباً ضروری است. بهتر است قبل از شروع ایجاد وب سایت، به آنچه می خواهید با وب سایت خود بدست آورید فکر کنید. تحقیق در مورد وب سایت های رقبا می تواند به شما کمک کند تا ایده روشنی برای ایجاد سایت بدست آورید. پس چگونه یک وب سایت درست کنیم؟ یا چگونه از سایت ساز یا فروشگاه ساز اینترنتی بهرمند شویم ؟ با ما همراه باشید.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه ساخت سایت با توجه به مسیری که برای طراحی سایت انتخاب می کنید متفاوت است. اگر با سایت ساز ها کار کنید، هزینه کمتری دارید.  در صورتی که خودتان دست به کار شوید، هزینه های شما از نوع زمان، صبر و حوصله است. اما اگر سفارش ساخت سایت را به شرکت های حرفه ای طراحی سایت ارائه دهید، هزینه شما مطابق با خدمات مختلفی که دریافت می کنید، متفاوت است. البته هزینه طراحی سایت در آژانس های طراحی سایت به شرکتی که انتخاب می کنید و سابقه فعالیت های آنان نیز بستگی دارد.

چگونه یک وب سایت درست کنیم

چگونه یک وب سایت درست کنیم؟

برای درست کردن وب سایت راه های مختلفی پیش روی شماست. استفاده از سایت ساز ها، کمک گرفتن از شرکت های طراحی سایت و یا اقدام شخصی برای طراحی سایت.

 1. طراحی سایت با سایت ساز ها

ایجاد یک وب سایت قبلاً بسیار پیچیده تر بود. این کار به زمان و تلاش زیادی نیاز داشت و یک منبع عظیم خلاقیت و دانش گسترده ای در زمینه کدگذاری لازم بود. اگر پول داشته باشید، می توانید یک طراح وب استخدام کنید تا کار را برای شما انجام دهد. اما نمی خواهید هزینه زیادی را متحمل شوید، طراحی سایت با سایت ساز مناسب شماست. به لطف ظهور سایت ساز ها، ساخت سایت رویایی شما از همیشه آسان تر و ارزان تر شده است.

سایت ساز های مختلف  به گونه ای توسعه یافته است که استفاده از آن برای همه آسان است. برای توسعه یک سایت جذاب و کاربردی نیازی به کد نویسی ندارید. مهم نیست که از چه برنامه ای استفاده می کنید، فقط باید برخی از قوانین و نکات اساسی را رعایت کنید تا به وب سایت خود ظاهری حرفه ای دهید. با طراحی سایت با سایت ساز های می توانید شرکت یا کسب و کار کوچک خود را به راحتی در فضای اینترنت نمایش دهید.

مزایای طراحی سایت با سایت ساز ها

 • هزینه کمتر برای طراحی سایت
 • راه اندازی سایت در سریع ترین زمان ممکن
 • مناسب مشاغل کوچک
 • عدم نیاز به دانش و مهارت کد نویسی
 • استفاده آسان
 1. طراحی سایت شخصی

اگر خودتان در حوزه طراحی سایت وارد هستید و می توانید برای طراحی سایت اقدام کنید، تنها کافی است با گذراندن چند قدم ساده، سایت شخصی خود را به بهترین حالت بسازید. اگر دانش فنی کدنویسی برای طراحی سایت را دارید، خیلی خوب است. اگر نه می توانید از سایت های وردپرسی استفاده کنید که نیازی به دانش کد نویسی نیست و تنها با استفاده از افزونه های کاربردی می توانید یک سایت کارا تولید کنید.

چگونه یک وب سایت درست کنیم

مزایای طراحی سایت شخصی

 • سبک خود را اجرا کنید
 • مقرون به صرفه
 • ایجاد تغییرات سریع تر و بدون معطلی
 • افزایش مهارت به واسطه طراحی سایت شخصی

معایب طراحی سایت شخصی

 • حرفه ای نیستید
 • وقت تان درگیر می شود
 • با ابزارهای ساخت سایت آشنایی ندارید
 1. طراحی سایت به کمک آژانس های طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت با داشتن دانش فنی و علم کدنویسی برای ایجاد وب سایت، می توانند المان های مد نظر شما را در بهترین حالت ممکن برای شما اجرا کنند. ساخت سایت به کمک آژانس های طراحی سایت، خیالتان را از بابت طراحی سایت با رعایت همه اصول آسوده می کند.

چه یک شرکت کوچک داشته باشید و چه یک شرکت بزرگ، حضور آنلاین می تواند موفقیت آن را چند برابر کند. یک وب سایت با کیفیت و دقیق می تواند حضور شما را در دنیای دیجیتال پر رنگ کند. لازم است بدانید که دنیای دیجیتال به سرعت در حال گسترش است.

اگر می خواهید وب سایت شما جزو سایت هایی باشد که بیشترین بازدید وب را به خود جلب می کند، لازم است سایتی حرفه ای و کاربر پسند داشته باشید. همچنین باید ارزش های اصلی تجارت شما را منعکس کند. متأسفانه، بیشتر مشاغل سعی می کنند خود وب سایتی بسازند یا برای این کار از سایت ساز های استفاده می کنند که ممکن است در آینده دچار مشکلات متعددی شوند و وب سایت آن ها نمی تواند تأثیر ماندگاری ایجاد کند.

تنها راه ایجاد یک وب سایت موفق، سفارش طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت است. مزایای زیر به شما می گوید که چرا باید برای ساخت سایت از طریق آژانس های طراحی سایت کمک بگیرید.

مزایای طراحی سایت به کمک آژانس های طراحی سایت

 • طراحی وب سفارشی

یکی از برجسته ترین مزایای کار با یک شرکت حرفه ای طراحی وب، توانایی ارائه وب سایت شما با ظاهری سفارشی است. بیشتر اوقات، استفاده از یک ابزار رایگان سازنده وب سایت به معنای استفاده از الگوهای از قبل طراحی شده برای ایجاد سایت شما است. در نتیجه، از یک ظاهر متوسط ​​و عملکرد پایین برخوردار خواهد بود که احتمال جذب ترافیک بیشتر یا ماندن بازدیدکنندگان برای مدت طولانی در سایت شما کمتر است.

از طرف دیگر همکاری با یک شرکت حرفه ای طراحی وب به شما امکان می دهد سایتی سفارشی ایجاد کنید که آن را از بقیه متمایز کند. ممکن است به راحتی استفاده از یک ابزار رایگان سایت ساز نباشد، اما در دراز مدت ترافیک وب بیشتری را به خود جلب می کند. داشتن یک وب سایت خوب طراحی شده به مشتریان تان نشان می دهد که برای ارائه بهترین تجربه به آن ها تا کجا مایلید پیش بروید. خواه یک فروشگاه داشته باشید یا یک سایت تجارت الکترونیکی اداره می کنید، این روش می تواند در بهبود اعتبار و تبدیل شما بسیار کمک کند.

چگونه یک وب سایت درست کنیم

 • مقرون به صرفه

سفارش طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت با توجه به کیفیتی که ارائه می دهد، مقرون به صرفه تر است. بنابراین بهتر است به جای اینکه همه پول و وقت خود را صرف شخصی کنید که پروژه طراحی وب شما را در نیمه راه رها خواهد کرد، با یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وب قرارداد ببندید.

این کار  ممکن است کمی بیشتر برای  شما هزینه داشته باشد  اما در دراز مدت ارزش بهتری را ارائه می دهد زیرا وب سایت معتبری دریافت خواهید کرد. بنابراین، سایت شما می تواند ظرف چند ماه درآمد کسب کند.

 • از تجربه و خلاقیت بیشتر بهره مند شوید

اگر قبلاً تلاش کرده اید، می دانید که ساختن یک وب سایت حرفه ای به خصوص چیزی به پیچیدگی یک فروشگاه آنلاین  کار ساده ای نیست. شما باید در حداقل چند زبان رایانه ای مانند Hypertext Markup Language (HTML) ، Cascading Style Sheets (CSS) ، Hypertext Preprocessor (PHP) و JavaScript (JS) و غیره مهارت داشته باشید.

شما همچنین باید بدانید که چگونه از چند برنامه نرم افزاری همراه با گرافیک و مهارت های خلاقانه طراحی استفاده کنید. یافتن فردی که تمام این مهارت ها و تجربه حرفه ای را در بر داشته باشد دشوار است. با این حال، یک آژانس طراحی وب تعداد زیادی طراح و توسعه دهنده وب در لیست خود دارد که حرفه ای و دارای مهارت های متنوعی هستند. همچنین سال ها سابقه کار  در دنیای دیجیتال دارند.

بنابراین، نوشتن صدها خط کد رایانه ای سفارشی برای آنها هیچ چالشی نیست. آن ها این کار را هر روز انجام می دهند. از همه مهم تر، آن ها در خلق طرح های منحصر به فرد متخصص هستند زیرا احتمالاً صدها طرح از قبل ایجاد کرده اند. کسب و کار شما می تواند از این تجربه به صورت طرح بندی سایت زیبایی پسند و پشتیبانی فنی در زمان واقعی بهره مند شود.

 • به محدوده وسیعی از منابع دسترسی پیدا می کنید

از ابزارهای طراحی وب گرفته تا موارد ادیگر، شرکت های حرفه ای طراحی به منابع مختلفی دسترسی دارند که یک توسعه دهنده معمولی از آنها استفاده نمی کند. بنابراین، آن ها قادر به توسعه و طراحی هر چیزی هستند، از یک صفحه وب ساده کسب و کار ثابت تا یک وب سایت تجارت الکترونیک پیچیده.

دستیابی یک به یک به همه این منابع نه تنها زمان بر است بلکه هزینه بر است. وقتی یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وب استخدام می کنید، با یک هزینه مقرون به صرفه به همه منابع از این دست دسترسی خواهید داشت. با توجه به منابع و تخصص آنها، می توانید موانع احتمالی را پیش از تبدیل شدن به بحران پیش بینی کنید.

علاوه بر دانش فنی در مورد طراحی وب ، آژانس های حرفه ای طراحی وب همچنین می توانند در زمینه خدمات مرتبط با غیر طراحی مانند خرید دامنه و ثبت نام، ریجستری ایمیل، خرید هاست، خدمات فناوری اطلاعات (IT)، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، تولید محتوا و رسانه های اجتماعی و همچنین خدمات بازاریابی دیجیتال به شما کمک کنند. به عبارت دیگر، در صورت تقاضا به کلیه سرویس های مرتبط با وب سایت دسترسی پیدا می کنید.

 • وب سایت موبایل پسند

هنگامی که شما آخرین منابع و متخصصان بسیار ماهر را در اختیار دارید، وب سایت شما با جدیدترین فناوری های تلفن همراه سازگار خواهد بود. با بیش از نیمی از ترافیک وب سایت های جهانی (51.89٪) از طریق دستگاه های تلفن همراه در سه ماهه دوم 2018، نداشتن یک وب سایت مناسب برای موبایل هزینه های گزافی برای شما دارد.

اگر مخاطبان هدف شما نتوانند نوع تجربه کاربری خود را در نسخه دسک تاپ شما کسب کنند، احتمال بازگشت مجدد آنها، شاید برای همیشه به سایت شما کمترشود. اکثر شرکت های حرفه ای طراحی وب سایت طراحی وب نسخه موبایل سایت شما را ایجاد می کنند.

علاوه بر داشتن ترافیک وب بیشتر، یک وب سایت مناسب برای موبایل به بهبود رتبه بندی SEO شما کمک می کند. به علاوه، همکاری با یک تیم حرفه ای این اطمینان را به شما می دهد که سایت شما با تغییر فناوری تلفن همراه سازگار است.

 • مطابقت با SEO

یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وب نه تنها می داند که چگونه یک وب سایت مناسب برای موبایل و بارگذاری سریع ایجاد کند، بلکه می تواند پشتیبانی SEO را نیز برای شما فراهم کند. آنها می دانند آخرین الزامات جستجوگرها، چه برای تجارت الکترونیکی و چه سایت های تجاری چیست.

برخلاف یک طراح وب مستقل، آژانس های حرفه ای به خوبی از دو عامل مهم SEO، طراحی وب و بازاریابی محتوا آگاه هستند. شرکت های طراحی وب دارای کارشناسان SEO هستند. آنها می توانند وب سایت شما را برای سئو در سایت و سئو خارجی بهینه کنند و مطمئن شوند که در نتایج جستجوی موتور جستجو وجود دارد.

به عنوان مثال آنها می دانند که استفاده بیش از حد از CSS و JavaScript همراه با عناصر فلش، فریم های HTML و سایر خطاها می تواند سئو سایت را از بین ببرد. علاوه بر این، بیشتر شرکت های طراحی وب خدمات بازاریابی محتوا را نیز ارائه می دهند. وقتی می توانی همه این خدمات را با هم داشته باشید، چرا نباید این کار را بکنید؟

چگونه یک وب سایت درست کنیم

 • چیدمان بیشتر کاربر پسند

تنها هدف هر وب سایت جذب کاربران و ماندگاری بیشتر آنها است. بنابراین، اگر می خواهید مشتریانتان هنگام بازدید از سایت شما هیجان زده شوند، باید یک تجربه کاربری منحصر به فرد و دوستانه را برای آنها فراهم کنید.

یک شرکت حرفه ای طراحی وب، الزامات تجاری شما و رفتار مشتریان بالقوه شما را برای طراحی وب سایتی که با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کند، مطالعه خواهد کرد. آنها می دانند کجا و چگونه فرم های تماس، آدرس، فرم ثبت نام، صفحات محصول و تماس با ما را در سایت شما قرار دهند. تجربه بهتر کاربر، درک کلی از تجارت شما و برند شما را بهبود می بخشد.

 • مقیاس پذیری یا Scalability

وقتی صحبت از طراحی وب می شود، مقیاس پذیری یکی از فاکتورهای مهمی است که شما باید به عنوان یک صاحب مشاغل مورد توجه قرار دهید. به عنوان مثال، شما ممکن است با یک فروشگاه آنلاین کوچک شروع کنید که فقط مشتریان محلی را با بیش از چند ده محصول ارائه می دهد. با گذشت زمان، ممکن است بخواهید تجارت خود را در سطح جهانی گسترش دهید و به دنبال یک پلتفرم باشید که دارای تمام ویژگی هایی باشد که بتواند به شما در دستیابی به هدف خود در بازار جهانی کمک کند.

با این حال، آیا وب سایت شما آماده رسیدگی به این نوع جهش ها است؟ اگر به یک طراح مستقل مستقر در خارج از کشور اعتماد کنید، احتمالاً چنین نخواهد شد. از طرف دیگر، یک شرکت مشاوره طراحی حرفه ای مجهز است تا با رشد کسب و کار شما این نیاز مقیاس پذیری را برطرف کند.

با همکاری با شرکت های طراحی سایت برای ساخت سایت اگر بخواهید یک وبلاگ جدید، گزینه های پرداخت، صفحات وب جدید، قابلیت جستجوی سفارشی اضافه کنید یا وب سایت خود را به یک سیستم میزبانی دیگر منتقل کنید  به شما کمک می کند همه کارها را به موقع انجام دهید. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند روندهای ظهور طراحی را در جایگاه خود شناسایی کرده و متناسب با آن محتوا و عملکرد مربوطه را اضافه کنید.

معایب طراحی سایت به کمک آژانس های طراحی سایت

 • باید هزینه بکنید

البته با توجه مزیت هایی که درست کردن سایت با شرکت های حرفه ای طراحی سایت دارد، پرداخت این هزینه برای شرکت ها و فروشگاه ها زیاد نخواهد بود.

برای طراحی سایت به چه چیزهایی نیاز است؟

♦ دامنه

♦ هاست

برای ساخت یک وب سایت تجاری، ابتدا باید نام دامنه و فضای هاست را انتخاب کنید. سپس، وب سایت خود را بهینه سازی کنید تا رتبه بندی موتور جستجوگر خود را بهبود ببخشد و بازدید را افزایش دهد.

وب سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه به روز نگه دارید. همچنین اطمینان حاصل کنید که سرعت سایت شما برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو کافی است.

مزایای طراحی سایت چیست؟

ایجاد یک وب سایت مشاغل کوچک برای

 • آگاهی دادن به مخاطبان
 • توضیح ارزش پیشنهادی
 • تقویت شناخت برند
 • افزایش فروش

مهم است.

چرا به طراحی سایت احتیاج داریم؟

دیگر نمی توان بدون حضور وب سایت، مشاغلی را اداره کرد و فروش خوبی داشت. حتی تجارت آجر و ملات یا فروش آهن. مصرف کنندگان برای انجام هر کاری از تحقیقات محصول گرفته تا مکان و ساعات کار به اینترنت مراجعه می کنند. فقط شما به یک وب سایت ساده و خوب طراحی شده احتیاج دارید تا اگر محصولی برای فروش دارید از طریق سایت، بازارهای جدیدی را پیدا کنید و به راحتی تجارت خود را گسترش دهید.

همه چیز درباره فروشگاه ساز حرفه ای اوژن

با فروشگاه ساز اوژن می توانید ، فروشگاه آنلاین و وب سایت شخصی و شرکتی خود را در کمتر از 20 دقیقه بدون دانش فنی و تخصصی طراحی و راه اندازی کنید. فروشگاه ساز رایگان اوژن ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی را برای همه ، زیبا ، ساده و سریع کرده است ، اگر صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ هستید یا عکاس ، هنرمند ، گرافیست و... با چند کلیک ساده فروشگاه ساز رایگان اوژن را نصب کنید و نام تجاری یا شرکت شخصی خود را معرفی کنید. به فروشگاه آنلاین احتیاج دارید؟ محصولات فیزیکی و دیجیتال خود را به راحتی با فروشگاه ساز اوژن به صورت آنلاین بفروشید و تجارت خود را شروع کنید. پشتیبانی بی حد و حصر تیم پشتیبانی اوژن به شما در روند ساخت و طراحی سایت کمک می کند. ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز اوژن آسان است. ویرایشگر فروشگاه ساز اوژن به شما کمک می کند تا تمام قسمت های فروشگاه آنلاین خود را ویرایش کنید.

فروشگاه ساز ایرانی اوژن چه ویژگی هایی دارد؟

با پلتفرم فروشگاه ساز اوژن می توانید براحتی و بدون نگرانی به صورت مستقل بر روی هاست خود آپلود کنید.

فروش انواع محصولات ( فیزیکی ، خدماتی و دانلودی ) در پلتفرم فروشگاه ساز اوژن

فروش انواع محصولات نظیر فیزیکی ، فروش خدمات و یا فروش محصولات دیجیتالی (فایل) در فروشگاه ساز اوژن فراهم است.

امکان دریافت گزارشات پیشرفته فروشگاه ساز رایگان فارسی اوژن

ارائه گزارش های پیشرفته بر اساس فیلترهای متفاوت و متنوع بر اساس زمان ، محصول ، دسته بندی ، قیمت ، حراجی ها و مشتریان ......

امکان نحوه ارسال در نرم افزار فروشگاه ساز اوژن

با طراحی افزونه بومی حمل و نقل اوژن ، شما می توانید پست پیشتاز و سفارشی و یا پیک موتوری را برای حمل و نقل خود فعال کنید.

نحوه تعیین مالیات محصولات در فروشگاه ساز حرفه ای اوژن

شما به راحتی می توانید مالیات دلخواه را بر قیمت محصولات خود اضافه کنید و آن را مدیریت ، و گزارشات را تهیه نمایید.

پوسته های فراوان در سایت ساز حرفه ای اوژن

در پلتفرم فروشگاه ساز ، شما می توانید از بین صدها پوسته و طرح موجود در موضوعات مختلف طرح و پوسته دلخواه ، بر اساس موضوع کسب و کار خود را انتخاب کنید.

امکان ارسال پیامک در فروشگاه ساز رایگان ایرانی اوژن

ما با طراحی رایگان پیامک پلتفرم فروشگاه ساز اوژن ، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که به راحتی کاربران و مشتریان خود را از وضعیت سفارش خود از طریق پیامک آگاه کنید.

بارگزاری انواع درگاه پرداخت در فروشگاه ساز رایگان اوژن

همه درگاه های پرداخت بانکی در فروشگاه ساز حرفه ای اوژن پشتیبانی می شوند. مشتریان شما قادر هستند تمامی پرداخت های خودشان رو از طریق درگاه های پرداخت بانکی با کارت های عضو شتاب انجام دهند.

امکان کد تخفیف در پلتفرم فروشگاه ساز رایگان اوژن

برای محصولات موجود در سایتتان کد تخفیف ایجاد کنید. کد های تخفیف را محدود به افراد خاصی کنید. دسته بندی خاص یا محصول خاصی را شامل تخفیف کنید و انواع محدودیت ها را اعمال کنید


برچسب ها: فروشگاه ساز website چرا به طراحی سایت احتیاج داریم؟ برای طراحی سایت به چه چیزهایی نیاز است؟ مقیاس پذیری یا Scalability مطابقت با SEO وب سایت موبایل پسند طراحی وب سفارشی طراحی سایت به کمک آژانس های طراحی سایت معایب طراحی سایت شخصی مزایای طراحی سایت شخصی چگونه یک وب سایت درست کنیم؟ هزینه طراحی سایت چقدر است؟ طراحی سایت در گرگان طراحی سایت شخصی معایب طراحی سایت با سایت ساز ها مزایای طراحی سایت با سایت ساز ها برنامه ساخت سایت رایگان ساخت سایت در گوگل ساخت وب سایت رایگان با پسوند com دانلود برنامه ساخت سایت در گوگل چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم ساخت وب سایت رایگان خارجی چگونه یک وب سایت درست کنیم فروشگاه ساز اینترنتی پلتفرم فروشگاه ساز فروشگاه ساز حرفه ای فروشگاه ساز رایگان ایرانی فروشگاه ساز رایگان فارسی فروشگاه ساز رایگان اندروید فروشگاه ساز موبایل سایت ساز حرفه ای سایت ساز فوریدیدگاه
دیدگاه شما :