12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک

19/فروردین/1400 طراحی فروشگاه اینترنتی - مقالات بدون دیدگاه

12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک : اینترنت بخشی طبیعی از زندگی روزمره است و نقش زیادی در نحوه خرید مردم دارد. و با این حال ، تقریباً یک سوم مشاغل کوچک هنوز وب سایتی ندارند.در این مرحله ، یک وب سایت اختیاری نیست. وب یکی از مکانهای اصلی است که مردم برای یادگیری کسب و کارها و محصولات جدید به آنجا می روند. یک فروشگاه آنلاین به مشتریان بالقوه نشان می دهد که مشاغل قانونی و مستقر هستند. مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می کنید ، یک فروشگاه ساز اینترنتی به مشتریان بیشتری کمک می کند شما را پیدا کنند و به شما فرصتی می دهد تا اعتماد آنها را جلب کنید.اگر شما یک کارآفرین با زمان محدود و مهارت برنامه نویسی صفر هستید ، طراحی یک وب سایت ترسناک است. شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید. راحت تر است که می توانید روی دستان خود بنشینید و امیدوار باشید که بدون یکی از آنها می توانید کنار بیایید.اما ایجاد یک وب سایت واقعاً دلهره آور به نظر نمی رسد. شما فقط باید یک فروشگاه ساز اینترنتی خوب برای کسب و کار کوچک پیدا کنید.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

فروشگاه ساز اینترنتی چیست؟

ممکن است از خود بپرسید ، " فروشگاه ساز اینترنتی چیست؟ " فروشگاه ساز اینترنتی ابزاری دیجیتال است که ایجاد وب سایت را برای هر کسی آسان می کند - حتی بدون داشتن هیچ گونه دانش کدگذاری یا طراحی گرافیکی.

به طور معمول سازندگان وب سایت تعدادی الگو یا مضمون را برای انتخاب یک نقطه شروع آسان ارائه می دهند. سپس با استفاده از ویرایشگر وب بصری آنها ، می توانید الگوی خود را سفارشی کنید و از آن به یک وب سایت منحصر به فرد برای تجارت خود تبدیل کنید.

12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک

یک فروشگاه ساز اینترنتی به شما کمک میکند :

صفحات جدید ایجاد کنید
سازمان و فهرست وب سایت خود را تعیین کنید
پس زمینه و رنگ قسمتهای مختلف یک صفحه را تغییر دهید
قلم ها و قالب بندی متن را تغییر دهید
عناصر صفحه را به اطراف منتقل کنید (قابلیت کشیدن و رها کردن این امر را به خصوص آسان می کند)
تصاویر خود را بارگذاری و موقعیت یابی کنید
متن خود را با محتوای شخصی شده پر کنید
ویژگی های مهم برای مشاغل مانند نقشه برای مشاغل محلی یا فرم تماس با ارائه دهندگان خدمات را اضافه کنید
رسانه هایی مانند فیلم و موسیقی را به وب سایت خود اضافه کنید
به راحتی یک وبلاگ به سایت خود اضافه کنید

اگر تصمیم دارید که می خواهید مستقیماً محصولات را از طریق فروشگاه آنلاین خود بفروشید ، بهترین فروشگاه اینترنتی برای مشاغل کوچک نیز شامل ویژگی های تجارت الکترونیکی است که به شما امکان می دهد به راحتی سبد خرید اضافه کرده و عملکردها را بررسی کنید.

از همه مهمتر ، آنچه که یک سازنده وب سایت برای شماست ، راهی است که در نهایت می توانید وب سایتی را برای کسب و کار کوچک خود ایجاد کنید و برای جلب مشتری های بالقوه ، حضوری آنلاین ایجاد کنید.

چرا شما باید از یک سازنده وب سایت برای مشاغل کوچک استفاده کنید

اگر هنوز مطمئن نیستید که آماده راه اندازی وب سایت خود با یک فروشگاه ساز اینترنتی خوب هستید ، در اینجا چند مزیت اصلی انجام این کار آورده شده است.

12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک

1. می توانید یک وب سایت را سریعتر ارتقا دهید.

هر روز شما برای بهبود حضور آنلاین خود یک بستر تجارت الکترونیکی ندارید ، پول و مشتری خود را از دست می دهید. ممکن است در حال حاضر چنین احساسی نداشته باشد ، اما این فقط به این دلیل است که شما نمی توانید کاربرانی را که اکنون شما را پیدا نمی کنند ردیابی کنید.

واقعیت این است که اگر قبلاً وب سایت مشاغل کوچکی نداشته اید، از رقبای خود عقب مانده اید و به شما آسیب می رساند.

شما باید یک وب سایت حرفه ای و طراحی شده قبل از اینکه دیر شود راه اندازی کنید. اما با یک فروشگاه ساز اینترنتی ، این لازم نیست پروژه ای باشد که هفته ها یا ماه ها وقت شما را می گیرد - شما می توانید وب سایت خود را ایجاد کنید و آماده شود تا ظرف چند ساعت آماده شود.

شما مشغول هستید و هر شرکتی که یک سازنده وب سایت برای مشاغل کوچک فراهم کند ، این را می داند. به همین دلیل سازندگان وب سایت های مشاغل کوچک به طور هدفمند ساخته شده اند تا کل روند ایجاد وب سایت شما را سریع و آسان کنند.

2. هزینه آن کمتر از یک طراح وب است.

اگر بودجه و وقت کافی داشته باشید ، قطعاً می توانید مزایایی داشته باشید که یک طراح وب سایت حرفه ای برای ساخت وب سایت خود برای شما سودمند باشد. اما اگر بودجه و وقت داشتید ، از قبل وب سایتی داشتید که آنچه را که لازم داشتید انجام می داد.

در مقایسه ، برخی از فروشگاه ساز های اینترنتی رایگان هستند ، در هر صورت ، هزینه یک فروشگاه ساز اینترنتی راحت تر از هزینه تهیه یک طراح وب ماهر است.

3. شما بر روی ظاهر و سبک خود را دارید.

وقتی خودتان وب سایتی ایجاد می کنید ، باید ظاهر و سبک کلی را انتخاب کنید. با استفاده از یک طراح می توانید آنچه را در ذهن دارید توصیف کنید و به بهترین چیز امیدوار باشید ، اما در پایان روز می توانید به چیزی برسید که در واقع با آنچه می خواستید مطابقت ندارد.

یک فروشگاه اینترنتی ابزارهای ایجاد وب سایت خود را به دست شما می گذارد تا بتوانید طرح ، رنگ و سبک وب سایت را همه خودتان انتخاب کنید.

12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک

4- لازم نیست کد نویسی را یاد بگیرید.

این احتمالاً یکی از موانع بزرگی بود که باعث شد این مدت منتظر بمانید

برای شروع با یادگیری کدنویسی به زمانی زیادی نیاز دارید. و اگر بودجه لازم برای استخدام شخصی با مهارت را ندارید ، به سختی می توانید خودتان به تعویق بیاندازید تا زمانی که متوجه شوید سالها سپری شده و هنوز وب سایتی ندارید.

به تأخیر انداختن چیزی که می دانید ساعاتی از زندگی شما را در طی چندین هفته یا چند ماه خواهد خورد ، قابل درک است. اما وقتی دانستید که می توانید در عرض چند ساعت در طی یک یا دو روز یک وب سایت ایجاد کنید ، ناگهان قرار گرفتن آن در لیست کارهای شما چندان سخت به نظر نمی رسد.

دیگر نگران یافتن زمان برای بوت کمپینگ برنامه نویسی نباشید و از ابزاری استفاده کنید که برنامه نویسی را کاملاً از روند کار خارج می کند.

5- استفاده از یک فروشگاه ساز آنلاین برای مبتدیان آسان است.

حتی اگر اساساً یک فرد مبتدی هستید و برای کشف هر فناوری جدید مشکل دارید ، یک فروشگاه ساز اینترنتی خوب نباید به منحنی یادگیری زیادی احتیاج داشته باشد. سازندگان وب سایت به طور خاص ساخته شده اند تا استفاده از آنها آسان باشد.

در حالی که طرح و ویژگی های دقیق موجود در یک فروشگاه ساز برای گزینه های مختلف موجود در بازار متفاوت است ، هر فروشگاه ساز که برای مشاغل کوچک ساخته شده باشد باید دارای یک طراحی بصری باشد که با چند دقیقه بازی در آن می توانید آن را رقم بزنید.

6. هنوز انعطاف پذیری و گزینه های زیادی دارید.

شما نمی خواهید وب سایت شما مانند بقیه باشد. حتی اگر در قالب الگوهایی کار می کنید که سایر مشاغل کوچک به آنها دسترسی دارند ، شما گزینه های زیادی برای سفارشی سازی وب سایت خود دارید تا وب سایت خود را از آن خود کنید.

علاوه بر انتخاب از بین چندین الگوی شروع ، می توانید در مورد موارد زیر تصمیم گیری کنید:

گزینه های رنگ
قلم ها
زمینه ها
قالب بندی
قرار دادن عناصر مختلف صفحه

و چه عناصری را باید در هر صفحه گنجانید (تصاویر ، متن ، دکمه ها ، اشکال ، فرم ها ، نقشه ها ، ثبت نام لیست پستی ، فیلم ها ، دکمه های اشتراک اجتماعی و غیره)

حتی در قالب یک الگوی از پیش طراحی شده نیز می توانید چیزی کاملاً منحصر به فرد ایجاد کنید که نشان دهنده نام تجاری شما به طور موثر باشد.

12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک

7. کارمندان شما می توانند بدون نیاز به آموزش ، تغییرات وب سایت ایجاد کنند.

وب سایت شما باید هر چند وقت یک بار به روز شود ، حتی درصورت انجام اصلاحات کوچک برای اطمینان از دقیق بودن اطلاعات. برای هر صاحب مشاغل کوچک ، هر زمان که بخواهید بازدیدکنندگان را از ساعات تعطیلات آینده یا تغییر در پیشنهادات آگاه کنید ، زندگی شما را آسان تر می کند.

استفاده از سازندگان وب سایت به اندازه کافی آسان است که تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات ورود به سیستم کارمندان خود را ارائه دهید و آنها باید بتوانند هرگونه تغییر درخواست شده را برای شما ایجاد کنند.

هنگامی که برای هر کسی در شرکت شما آسان است که وب سایت را تغییر دهید ، انجام این کار بسیار کارآمدتر می شود.

8- می توانید از هرجایی سایت را به روزرسانی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مناسب بسیاری از سازندگان سایت های مشاغل کوچک ، زندگی آنلاین آنهاست. این بدان معنی است که در هر زمان که به اینترنت ، مرورگر و اطلاعات ورود به سیستم دسترسی دارید ، می توانید وب سایت خود را به روز کنید.

اگر متوجه شدید که در تعطیلات باید تغییری ایجاد کنید ، مشکلی نیست. اگر می خواهید از کارمندی که در خانه کار می کند بخواهید تغییری در دستگاه خود ایجاد کند. لازم نیست نگران به اشتراک گذاشتن پرونده های صحیحی باشید که در یک دسک تاپ یا سرور اصلی زندگی می کنند.

هر زمان کسی نیاز به به روزرسانی وب سایت دارد ، فقط باید آدرس سازنده وب سایت و نحوه ورود به سیستم را بداند.

9. الگوهای از پیش طراحی شده شامل بهترین شیوه های کسب و کار هستند.

یادگیری طراحی وب سایت فقط یادگیری نحوه کدگذاری نیست. طراحان خوب وب سایت همچنین وقت خود را صرف مطالعه بهترین روش های طراحی وب می کنند که تجربه کاربری مثبتی را ایجاد می کند و باعث می شود بازدیدکنندگان اقداماتی را که شما می خواهید انجام دهند.

این قسمت دیگری از طراحی وب سایت است که اگر بخواهید از ابتدا یک وب سایت خود را بسازید ، به یک تعهد طولانی احتیاج دارید تا خوب یاد بگیرید ، اما وقتی فروشگاه ساز اینترنتی را به درستی انتخاب می کنید ، می توانید اعتماد کنید که الگوهایی که ارائه می دهند توسط افرادی که قبلاً آن کار را انجام داده اند طراحی شده است.

این که هنوز کمی وقت صرف یادگیری شیوه های طراحی که برای وب سایت های مشاغل کوچک مناسب است ، ضرری ندارد ، اما مجبور نیستید اینجا خیلی عمیق شوید. الگوهای ارائه شده باید به شما کمک کنند تا از مکانی مناسب برای طراحی وب کسب و کار شروع کرده و از آنجا ایجاد کنید.

12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک

10. فروشگاه شما موبایل پسند است.

برای مدت طولانی ، مهمترین راه برای به روز ماندن مشاغل کوچک در دنیای فناوری ، ایجاد یک وب سایت بود. اکنون ، اطمینان از اینکه وب سایت شما موبایل پسند است نیز به همان اندازه مهم است.

طی چند سال گذشته ، استفاده از اینترنت تلفن همراه حتی بیشتر از دسک تاپ شده است. بسیاری از کاربرانی که می خواهید از وب سایت شما بازدید کنند ، مرور وب خود را در دستگاه های تلفن همراه انجام می دهند.

این بدان معناست که شما فقط به یک وب سایت زیبا و حرفه ای نیاز ندارید - شما به وب سایتی نیاز دارید که زیبا به نظر برسد و در دستگاه های تلفن همراه نیز کارایی خوبی داشته باشد.

یکی از راه های اصلی ایجاد یک وب سایت برای موبایل ، پاسخگو بودن وب سایت شماست. هنگام استخدام یک طراح ، این می تواند به معنای پرداخت هزینه اضافی باشد. اما هنگام کار با یک نرم افزار فروشگاه ساز ، بیشتر باید مطمئن شوید که یک الگوی پاسخگو انتخاب می کنید.

شروع با یک الگوی ریسپانسیو بیشتر کارها را برای ایجاد موبایل وب سایت مناسب برای شما انجام می دهد ، اما پیش از انتشار وب سایت خود را بر روی یک دستگاه تلفن همراه آزمایش کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که از همه متن ها و پیوندهای شما در یک دستگاه کوچک آسان استفاده می شود.

11. افزودن ویژگی های رسانه بصری است.

اگر بخواهید نحوه انجام این کار را به زبان برنامه نویسی بفهمید ، ایجاد یک وبلاگ یا افزودن نقشه جاسازی شده در فروشگاه ممکن است پیچیده شود. اما یک فروشگاه ساز اینترنتی خوب ، این به روزرسانی ها را با چند کلیک ماوس ساده می کند.

می توانید نوع رسانه (مانند رسانه های اجتماعی یا صفحات محتوای خود) را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید ، آن را از طریق ویرایشگر بارگذاری کنید و آن را به نقطه ای از صفحه مورد نظر بکشید و رها کنید. مانند سایر تغییراتی که برای سفارشی سازی وب سایت خود ایجاد می کنید ، از جمله رسانه ها با یک سازنده وب سایت سریع و آسان است.

12. از جمله عناصر تجارت الکترونیکی ساده است.

اگر وب سایت شما فقط برای فرستادن افراد به ویترین فروشگاه شما وجود داشته باشد ، پس نیازی نیست نگران این مزیت باشید. اما اگر می خواهید با فروش مستقیم موارد از طریق وب سایت خود و افزودن ویژگی های تجارت الکترونیک ، سود خود را افزایش دهید ، این امر تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

فروش محصولات با وب سایت شما مستلزم داشتن ویژگی سبد خرید در وب سایت و یک روش ایمن برای مشتریان برای ارائه اطلاعات پرداخت خود است. یک سازنده وب سایت خوب با مشاغل کوچک ، افزودن این قابلیت را ساده و شهودی می کند.

می توانید به سرعت و به راحتی تنظیم کنید تا بتوانید از خرید در وب سایت خود استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که امنیت کافی را برای ایمن نگه داشتن مشتریان خود ایجاد می کنید.

وقت آن است که وب سایت مشاغل کوچک خود را بسازید

شما به اندازه کافی صبر کرده اید و می توانید یک وب سایت کسب و کار کوچک را راه اندازی کنید. شانس این است که ، هرگونه عذر و بهانه ای برای عدم انجام آن می توانید با نرم افزار مناسب فروشگاه ساز اینترنتی خطاب کنید.

دیگر بهانه ای نیست ، وقت آن است که با یک وب سایت خوب ، کسب و کار کوچک خود را در دسترس و موفق تر کنید. امروز با اوژن شروع به ساخت و ساز کنید!


برچسب ها: فروشگاه ساز اوژن قیمت فروشگاه ساز فروشگاه ساز ایرانی فروشگاه ساز فارسی فروشگاه ساز رایگان فارسی بهترین فروشگاه ساز حرفه ای فروشگاه ساز حرفه ای رایگان بهترین فروشگاه ساز ایرانی فروشگاه ساز حرفه ای فروشگاه ساز رایگان فروشگاه ساز Online maker store 12 مزیت استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای مشاغل کوچک فروشگاه ساز اینترنتی پلتفرم فروشگاه ساز بهترین فروشگاه ساز فارسی بهترین فروشگاه ساز فروشگاه ساز آنلاین سایت ساز فوریدیدگاه
دیدگاه شما :