0 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال و فیزیکی ، هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی | فروشگاه ساز اوژن ، فروشگاه ساز فارسی ، ساخت و طراحی رایگان فروشگاه اینترنتی ، پلتفرم فروشگاه ساز

بدون دیدگاه

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی : این مقاله تمام مراحل لازم برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی موفق را توضیح می دهد، اطلاعاتی که پس از سالها تجربه کسب شده است. سایر مقالات موجود در این وب سایت با جزئیات بیشتر این مراحل را بررسی می کنند. اگر خود نمی توانید اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید حتما از یک متخصص و طراح وب در این زمینه کمک بگیرید تا از همان ابتدای کار دچار شکست نشوید.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

1. محصولات خود را انتخاب کنید

این مرحله بسیار ظریف تر از آن است که به نظر می رسد. شما اینجا هستید و این مقاله را می خوانید زیرا در حال حاضر محصولی برای فروش دارید ، درست است؟ شاید. اما ممکن است محصولات شما محصولات درستی نباشند ، یا (به احتمال خیلی زیاد) شما ترکیب مناسبی از محصولات را ارائه ندهید. یک واقعیت بسیار مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که فروشگاه های آنلاین دقیقاً مانند همتایان فیزیکی آنها یک فرصت عالی دارند. اگر کاربری فروشگاه شما را دوست نداشته باشد ، هرگز بر نمی گردد. درست است - هرگز. آنها تعداد بی شماری فروشگاه رقیب در وب را برای انتخاب دارند ، پس چرا آنها این کار را می کنند؟

بنابراین تهیه ترکیبی مناسب از محصولات در فروشگاه بسیار مهم است و باید به عنوان اولین قدم شما انجام شود. به عنوان مثال: بگذارید بگوییم شما با یک تامین کننده خارق العاده کفش ورزشی همکاری کرده اید و تصمیم به باز کردن یک فروشگاه آنلاین برای فروش آنها گرفته اید. با این ایده مشکلی ندارید ، اما چرا سایر کالاهای ورزشی را نیز ارائه نمی دهید تا فروشگاه آنلاین خود را به خوبی هدایت کنید؟ ممکن است متوجه شوید هیچ کس کفش را خریداری نمی کند ، اما این لباس یا جوراب های ورزشی است که در فروشگاه می فروشید در واقع تمام درآمد شما را به دست می آورد. توافق با تأمین کنندگان آنقدر طولانی طول می کشد که ارزش آن را دارد که از روز اول در مورد طیف وسیعی از محصولات خود تصمیم بگیرید و این محصولات را در روز افتتاح فروشگاه خود بفروشید.

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

2. مخاطبان خود را انتخاب کنید

مخاطبان شما با محصولی که شما ارائه می دهید مطابقت دارند و از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا بسیاری از تصمیماتی را که می گیرید ، به ویژه در مورد طراحی و گرافیک ، شکل می دهد.

اگر مخاطبان شما نوجوان و جوان ساله هستند ، فروشگاه شما پویا و شیک خواهد بود. اگر مخاطبان شما سالخوردگان هستند ، فروشگاه باید محافظه کار باشد و قلم ها نیز باید بزرگتر باشند تا چشم های افراد مسن به راحتی آن را بخواند. اگر می خواهید جذابیت گسترده ای داشته باشید ، در مورد نوع تصاویر استفاده کنید مراقب باشید. تصویری که فکر می کنید جذاب و شیک است ممکن است برای دیگران چالش برانگیز یا حتی توهین آمیز باشد. به عنوان مثال ، یک مدل پوشیده از لباس که لباسهای شما را نشان می دهد ، است. این می تواند توسط برخی از مشتریان به عنوان جنسیت طلبی تلقی شود.

3. تامین کنندگان را درگیر کنید

این جمله را بخاطر بسپارید: درگیر کردن تأمین کنندگان محصولات برای شما بی نهایت دردناک تر و بی نهایت طولانی تر از آنچه تصور می کنید ، خواهد بود. غم انگیز است اما درست است. بنابراین تأمین کنندگان خود را انتخاب کنید و در همان ابتدای کار با آنها درگیر شوید.

یاد آوری :

شما نمی توانید میزان بازدید و فروش فیزیکی آن را کنترل کنید ، وقتی تحقیق می کنید به دنبال موارد زیر باشید:

تمایز: به دنبال راه هایی برای تمایز دادن خود باشید. اگر تمام رقبای شما قیمت مشابهی دارند ، سعی کنید محصولات خود را در 10٪ پایین قرار دهید. اگر آنها هزینه حمل و نقل را دریافت می کنند ، هزینه خود را رایگان داشته باشید.

کاری که آنها به درستی انجام می دهند: برخی از کارهایی که رقابت شما انجام می دهد بلافاصله به عنوان عالی ظاهر می شوند. از این ایده ها استفاده کنید. به عنوان مثال نحوه حرکت دسته ها در فروشگاه ، نحوه نمایش تصاویر ، سیاست های بازگشت.

کاری که آنها اشتباه انجام می دهند: برعکس ، رقبای شما بعضی کارها را بسیار بد انجام خواهند داد. اشتباهات پرهزینه را تکرار نکنید. به عنوان مثال طراحی بد.

مشخصات: هنگام مرور وب سایت های رقبای خود ، هر ویژگی را مشاهده می کنید ، هرچند کوچک و ناچیز. روش ایده آل برای این کار در صفحه گسترده (مانند اکسل) است. بعداً می توانید تمام ویژگی ها را مرور کرده و تعیین کنید که کدام یک اجباری ، خوب داشتن و اولویت کم هستند. همانطور که فروشگاه شما واقعاً ساخته می شود ، می توانید ویژگی ها را هنگام پیاده سازی مشخص کنید. اگر شخص دیگری را برای ساخت فروشگاه برای خود ترجیح دادید ، می توانید لیستی از ویژگی ها را برای وی ارسال کنید تا به عنوان مرجع نقل قول شود.

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

5. بودجه خود را تعیین کنید

شما باید بودجه ای را برای فروشگاه آنلاین خود تعیین کنید. به عبارت دیگر ، کل هزینه برای زنده نگه داشتن آن و تجارت (به استثنای هزینه های محصول). این باید از دو رقم تشکیل شود: حداکثر هزینه ای که در واقع قصد پرداخت آن را دارید ، به علاوه یک احتمالی پنهان برای تغییراتی که در بالای مشخصات خود درخواست خواهید کرد (و این اتفاق تضمین شده است). یک قانون خوب این است که هزینه احتمالی ، که هرگز نباید با کسی برقرار کنید ، 20٪ بیشتر از حداکثر هزینه شما باشد. به این ترتیب ، هنگامی که (و این یک زمانی است ، نه اگر) از هدف خود فراتر می روید ، هنوز در بودجه اختصاص یافته خود هستید.

از نظر آنچه می خواهید بودجه بندی کنید ، حتی اگر از یک راه حل رایگان استفاده کنید ، باز هم باید یک نام دامنه ، یک وب سایت برای میزبانی آن ، یک گواهی SSL برای امنیت ، هزینه کارت اعتباری و احتمالاً هزینه درگاه ورود به حساب تجاری داشته باشید ، بسته به این که با توجه به اینکه می خواهید فروشگاه شما چقدر حرفه ای باشد.

6. یک نام دامنه دریافت کنید

با توجه به اینکه در مورد این رقابت تحقیق کرده اید و بودجه خود را تعیین کرده اید ، اکنون آماده خرید نام دامنه خود هستید. اگر بعداً آن را تغییر دهید ، می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند ، از جمله هزینه های اضافی ، پیوندهایی که به جایی نمی رسند و مهمتر از همه شما باید دوباره شروع به رتبه بندی موتور جستجو کنید. بنابراین یک نام دامنه خوب انتخاب کنید و به آن پایبند باشید. صفحه یافتن نام دامنه ها اطلاعات زیادی و پیوندهایی به ابزارهایی برای کمک به شما در این زمینه فراهم می کند.

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

7. ویژگی های فروشگاه را تعیین کنید

فروشگاه آنلاین یک چیز کاملاً پیچیده است. سراغ طراح وب سایت بروید و از او بخواهید برای شما فروشگاه اینترنتی بسازد زیرا "آنها متخصص هستند" مانند این است که به یک سازنده بروید و از او بخواهید "خانه" برای شما بسازد. دو اتاق یا شش؟ شومینه است یا نه؟ آشپزخانه مرمر؟ با داشتن یک فروشگاه آنلاین ، شما باید دقیقاً بدانید که چه می خواهید ، در غیر اینصورت بسیار ناامید خواهید شد. و رفع آن ممکن است به هزینه و زمان زیادی نیاز داشته باشد. در حقیقت ، ممکن است به هیچ وجه قابل رفع نباشد ، زیرا برخی از سیستم عامل ها از برخی ویژگی ها پشتیبانی نمی کنند.

در حالی که درباره تحقیق درباره رقابت خود هستید ، سایر فروشگاه های آنلاین را بررسی کرده و تمام ویژگی های آنها را لیست کنید. تا آنجا که می توانید به فروشگاه های مختلف نگاه کنید. شما نه تنها از اینکه چند ویژگی پیدا می کنید ، بلکه از تغییرات نحوه اجرای یک ویژگی شگفت زده خواهید شد. به عنوان مثال ، با توجه به ویژگی پرداخت ، آیا می خواهید کارت های اعتباری خود وب سایت یا یک وب سایت جداگانه بگیرید؟ آیا می خواهید درگاه پرداخت بگیرید؟

هنگامی که لیستی از تمام ویژگی های ممکن را به دست آوردید ، آنها را در اولویت قرار دهید. برخی اجباری ، برخی مهم خواهند بود و برخی دیگر زیاد مهم نیست. این برای مرحله بعدی مهم است.

8. گرافیک فروشگاه آنلاین خود را حرفه ای طراحی کنید

این یک مرحله کاملاً حیاتی است که بسیاری از دارندگان فروشگاه های اینترنتی فراموش می کنند ، بیشتر به این دلیل که طراحان گرافیک نیستند. این مرحله در مورد تعیین میزان حرفه ای بودن سایت شما از منظر ظاهر و احساس ، قابلیت استفاده و پیمایش است. به طور کلی فروشگاه های آنلاین تحت سه دسته قرار می گیرند:

در مورد رقابت تحقیق کنید : زمانی که شما برای تحقیق در مورد رقابت خود صرف می کنید ارزش آن را به طلا می ارزید. این زمان زیادی طول نخواهد کشید ، اما ممکن است مشاوره ای ارزشمند (و رایگان!) به شما ارائه دهد. به یاد داشته باشید: رقبای شما در حال معامله هستند و احتمالاً مقداری موفقیت نیز دارند (اگرچه نمی توان فهمید که فروشگاه رقیب عملکرد خوبی دارد یا نه ،

برداشت ها بسیار حیاتی هستند و اکثریت قریب به اتفاق کاربران حتی اگر خرید زشتی به نظر برسد و پیمایش آن دشوار باشد ، حتی خرید از فروشگاه آنلاین را نیز در نظر نمی گیرند. فروشگاهی از این دست ارزان ، ارزان به نظر می رسد ، اما تصور ناخوشایندی ایجاد می کند. اگر بودجه بسیار محدودی دارید ، این می تواند یک انتخاب مناسب باشد ، اما این کار را با آگاهی کامل انجام دهید که بسیاری از کاربران به سایت هایی با طراحی ضعیف اعتماد ندارند و از آنها استفاده نمی کنند.

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

9. سطح امنیت خود را انتخاب کنید

این یکی از آن تصمیماتی است که اگر با دقت گرفته نشود ، ممکن است نتیجه زیادی بدهد. به یاد داشته باشید که فروشگاه شما اطلاعات مالی مانند شماره کارت اعتباری و همچنین اطلاعات شخصی را که در یک پایگاه داده ذخیره می شود ، اداره می کند. در مورد امنیت ، به معنای طولانی مدت ، به طور استراتژیک فکر کنید - و تصور کنید که مجرمان سعی می کنند سایت شما را برای کسب اطلاعات هک کنند.

در وهله اول امنیت ، هنگامی که فروشگاه خود را راه اندازی می کنید ، عناصر زیر را خواهد داشت:

 رمزگذاری: صفحات وبی که اطلاعات محرمانه ای را به سرور شما یا از سرور شما برقرار می کنند ، به ویژه داده های مالی مانند شماره کارت اعتباری ، به رمزگذاری قدرت شرکت نیاز دارند. این اغلب بدان معنی است که شما به یک گواهینامه SSL  که به جای http: // به شما https: //  نیاز دارید.

آسیب پذیری: صفحات وب دارای انواع آسیب پذیری های امنیتی عجیب و غریب ، مرتبط با مرورگرهای مختلف هستند. اساساً ساختن شخصی در برابر آسیب پذیری غیرممکن است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که پلتفرمی را انتخاب می کنید که از قبل دارای امنیت باشد.

داده ها: اطمینان حاصل کنید که داده های شخصی جمع آوری شده ، مانند نام و آدرس حمل و نقل ، در پایگاه های امنیتی امن ذخیره می شوند.

شماره کارت اعتباری: تا حد زیادی حیاتی ترین امنیت مربوط به شماره کارت اعتباری است. در اینجا می توانید با استفاده از دروازه ورود به حساب تجاری بانک ، امنیت را تضمین کنید (ممکن است هزینه زیادی داشته باشد) ، یا اینکه PayPal کارت اعتباری را برای شما بگیرد. تعدادی از راه حل ها وجود دارد - مراقب باشید و با دقت فکر کنید ، زیرا اجرای آن می تواند پرهزینه و به موقع باشد. یک قانون بسیار مهم که باید از آن پیروی کنید این است که وب سایت شما هرگز نباید شماره های اعتباری را در خود ذخیره کند. باید شماره کارت اعتباری را در یک صفحه رمزگذاری شده قرار داده و از طریق درگاه معتبر آن را مستقیماً به بانک یا موسسه مالی دیگری منتقل کنید.

10. قابلیت اطمینان

باز هم ، این مورد برای مدت طولانی تر است: فرض کنید فروشگاه آنلاین شما بسیار موفق است ، در هر زمان کاربران زیادی در سایت حضور دارند. اگر فروشگاه شما خراب شود ، از دو طریق می تواند برای شما فاجعه بار باشد: (الف) از دست دادن درآمد ، و (ب) کاربرانی که به فروشگاه شما می روند تصور می کنند که آن برای همیشه خراب است و ممکن است دیگر هرگز برنگردد ، حتی کسانی که قبلاً آنجا خریده اند . وسوسه انگیز است که یک وب سایت را در یک فضای مشترک با هزینه کم در ماه اجاره کنید ، فروشگاه خود را در آن قرار دهید و فکر کنید که چقدر هوشمندانه این کار را بصورت رایگان انجام داده اید. به یاد داشته باشید: آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. پلتفرمی که شما انتخاب کرده اید باید افزونگی توزیع کرده باشد و قابلیت اطمینان بالای 99.9٪ uptime را داشته باشد (هرچند آنچه بیان شده و آنچه ارائه می شود ، اغلب کاملاً متفاوت هستند - وبلاگ ها می توانند در مورد قابلیت اطمینان یک پلت فرم یا ISP به شما اطلاعات زیادی دهند) .

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

11. سیستم عامل خود را انتخاب کنید

همانطور که در صفحه راه حل ها توضیح داده شد ، اکنون تمام اطلاعات لازم برای انتخاب بستر فناوری برای ساخت فروشگاه خود را در اختیار دارید. برخی از مسائل بسیار مهم مرتبط با این تصمیم وجود دارد:

نهایی بودن: وقتی تصمیم خود را گرفتید و کار شروع شد ، تقریباً قفل شده اید. معکوس کردن آن بعداً مطمئناً حتی برای تأمل نیز دردناک خواهد بود. بنابراین در انتخاب بسیار بسیار دقیق باشید.

ویژگی ها: کاملاً مطمئن شوید که پلتفرمی که انتخاب کرده اید ویژگی ها ، ظاهر و احساس ، امنیت و قابلیت اطمینان مورد نظر شما را فراهم می کند (مخصوصاً مواردی که در کنار آنها "اجباری" هستند). سازش خوب است ، به شرطی که این کار به روشی آگاهانه انجام شود و شما از عواقب آن آگاه باشید.

هزینه ها: هزینه ها را بفهمید ، که شامل هزینه های آشکار و همچنین مخفی می شود. به عنوان مثال ، پشتیبانی (که مطمئناً چندین بار به آن نیاز خواهید داشت) ممکن است هزینه اضافی داشته باشد و ممکن است بسیار گران باشد.

محدودیت های سیستم عامل ها

همه سیستم عامل ها دارای محدودیت هایی مانند پهنای باند ، داده ، تعداد تصاویر در هر محصول و غیره هستند. از اینها و معنی آنها آگاه باشید.

مقیاس پذیری: اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل مورد استفاده شما می تواند در آینده برای فروشگاه آنلاین شما مقیاس بندی کند. این کل نکته فروشگاه است - برای گسترش!

رابط های شخص ثالث: این یک رابط حیاتی است و به راحتی می توان آن را از دست داد. اطمینان حاصل کنید که پلت فرم انتخاب شده شما از هرگونه رابط شخص ثالثی که نیاز دارید پشتیبانی می کند. به عنوان مثال ، برخی از حساب های بانکی تجاری برای پردازش کارت های اعتباری به رابط های ورودی خاصی نیاز دارند.

12. سازوکارهای پرداخت خود را انتخاب کنید

این یکی دیگر از مواردی است که بی اهمیت به نظر می رسد ، اما در واقع می تواند ماهیت بسیار پیچیده ای داشته باشد. مواردی که باید در نظر گرفت:

کارت های اعتباری: هر سایت معتبری کارت اعتباری می گیرد. فروشگاه شما انواع مختلفی خواهد داشت؟ ویزا و مسترکارت استاندارد هستند

موسسه مالی: اگر کارتهای اعتباری بردارید ، چگونه پردازش می شود؟ دو روش معمول از طریق PayPal و یک بانک ، از طریق یک حساب تجاری است که از طریق یک درگاه ارتباط برقرار می کند.

در سایت یا خارج از سایت: شما می توانید کاربر را در وب سایت فروشگاه آنلاین خود قرار دهید تا کارت خود را وارد کند ، یا به سایت دیگری مانند PayPal برود. مورد اول (در محل) بسیار حرفه ای تر است ، اما به دلیل مسائل امنیتی راه اندازی آن دشوارتر است.

پرداخت به تأمین کننده: به یاد داشته باشید که باید به تأمین کننده پول پرداخت کنید. اطمینان حاصل کنید که این مجاز است. ممکن است به اندازه نقل و انتقال بانک به بانک پیش پا افتاده باشد ، یا به اندازه نقل و انتقالات بین ارز بین المللی پیچیده باشد.

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

13. سیاست ها را تعیین کنید

تعدادی از سیاست های بسیار مهم وجود دارد که شما باید آنها را تعیین کنید و احتمالاً آنها را در فروشگاه آنلاین خود ثبت کنید. این موارد غالباً طولانی و شبه قانونی هستند ، بنابراین منبع بسیار خوبی برای این کار خواندن مطالب موجود در سایر فروشگاه های آنلاین و تهیه مطالب مرتبط با شما است ، اطمینان حاصل کنید که آن را به اندازه کافی تغییر می دهید تا آن را متعلق به خودتان کنید:

سیاست حمل و نقل
راهبرد امنیتی
سیاست بازگشت
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط و مقررات کلی

14. آرم و طراحی گرافیکی مختص فروشگاه آنلاین خودتان

اگر می خواهید آرم و طراحی حرفه ای در فروشگاه شما وجود داشته باشد ، باید در نظر بگیرید. این می تواند گران باشد ، اما باعث ایجاد اعتماد به نفس در برند و درک خوب خواهد شد. اغلب شرکت هایی که فروشگاه های آنلاین می سازند ، آرم ارائه می دهند ، با این وجود مهارت های فنی و مهارت های گرافیکی بسیار متفاوت است. اگر طراحی گرافیک حرفه ای را انتخاب کردید ، اطمینان حاصل کنید که شرکت ارائه دهنده آن می تواند صلاحیت را در آن زمینه ثابت کند.

15. فروشگاه اینترنتی بسازید

خوب ، سرانجام - پس از فکر کردن در مورد آن ، تحقیق درباره آن ، انتخاب آن ، بررسی آن - اکنون در نقطه ای هستید که می توانید شروع به ساختن چیزهای حرفه ای کنید. به یاد داشته باشید که طراحی فروشگاه اینترنتی ماهیتی کاملاً فنی دارد. تا زمانی که دانش و تجربه دامنه را نداشته باشید ، باید از شخصی بخواهید در این مورد کمک بگیرید. شرکت هایی هستند که می توانند همه کارها را برای شما انجام دهند ، مانند فروشگاه ساز اوژن.

16. فروشگاه اینترنتی را پر کنید

یکی از آخرین مراحل قبل از شروع به کار با فروشگاه خود ، پر کردن آن با محصولات است. اطمینان حاصل کنید که شرح همه محصولات دقیق و جذاب است و تصاویر حرفه ای ، واضح و بزرگ هستند. به یاد داشته باشید نزدیکترین چیزی که خریدار به محصولات شما از طریق تصاویری که تهیه می کنید ، خواهد بود ، بنابراین این فرصت را هم برای فروشنده و هم برای خریدار قرار دهید. شما به عنوان فروشنده می توانید با داشتن عکس های واقعاً جذاب و دوست داشتنی که بیننده را آرزو می کند آرزو کند که مالک آن محصول باشد ، فروش خود را افزایش دهید. برعکس ، خریدار می خواهد محصول را از جزئیات مختلف ، با شکوه کامل ببیند تا تصمیم مطمئن و آگاهانه ای درباره خرید آن بگیرد.

20 قدم برای طراحی فروشگاه اینترنتی

17. بازاریابی

خرید و فروش و فروش اینترنتی فروشگاه اینترنتی خود یک چیز است. اما داشتن کاربران در واقع فروشگاه شما را پیدا می کنند چیز دیگری است. برای آن شما باید با استفاده از ابزارهایی مانند Google Adwords برخی از بازاریابی ها را انجام دهید. برای جزئیات بیشتر به صفحه آنلاین بازاریابی آنلاین خود مراجعه کنید.

18. بهینه سازی موتور جستجو SEO

SEO مانند بازاریابی است ، اما منحصراً در انجام کارهای مختلف متمرکز است تا موتورهای جستجو مانند Google بهترین رتبه را برای کلمات کلیدی مربوطه به شما بازگردانند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

19. تجزیه و تحلیل سایت فروشگاهی

Analytics اطلاعات مهمی در مورد بازدیدکنندگان از فروشگاه آنلاین شما فراهم می کند. حداقل باید اطمینان حاصل کنید که در هر صفحه از سایت شما Google Analytics در آن تعبیه شده است. این کاملاً رایگان است ، استفاده از آن آسان است و اطلاعات فراوانی از جمله تعداد بازدیدکنندگان از هر صفحه ، روز و ساعت بازدید از آنها ، از کدام منطقه در جهان به دنیا آمده و از کجا هدایت شده اند (به عنوان مثال دیگر پیوندها ، نتایج موتور جستجوی گوگل) و غیره

مورد دیگری که باید در وب سایت خود فعال کنید ، ابزار Google Webmaster است. این مورد نیز رایگان است ، و داده ها را فراهم می کند

در مورد نحوه مشاهده موتور جستجوگر گوگل از سایت شما. به عنوان مثال چند وب سایت در هر زمان به فروشگاه شما لینک می شوند.

20. به راحتی بفروشید و درآمد کسب کنید

همانطور که می گویند برو و سود خود را چندین برابر کن. حال می توانید یک نفس راحت بکشید و به راحتی حتی در زمان خواب درآمد کسب کنید.
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها