7 ایده تولید محتوا در اینستاگرام

20/مرداد/1399 - مقالات بدون دیدگاه

7 ایده تولید محتوا در اینستاگرام رو برای شما به صورت فهرست وار ارائه میکنیم، اگه هر یک از این ایده ها رو اجرایی کنید، میتونه باعث افزایش فالوور بشه و در نتیجه اون باعث افزایش فروش و افزایش بازدید از سایت فروشگاهی شما نیز بشه.

1- داستان کسب و کار

اکثر مردم شنیدن داستان موفقیت و یا شکست یک فرد یا کسب و کار دیگه رو دوست دارند. داستان کسب و کارهای دیگه رو یا حتی خودت رو در چند پست جداگانه به صورت کامل و تخصصی توضیح بده.

2- محتوای پشت صحنه

معمولاً پشت صحنه تولید یک محصول یا فیلم و کارخانه و کارگاه، برای مردم جذابه. یه تعدادی عکس و فیلم تهیه کن

3- توضیح درباره محصول و خدمات

مخاطبی که داره صفحه شما رو توی اینستاگرام دنبال میکنه، میخواهد که درباره شما بیشتر بدونه، در نتیجه، درباره محصولاتت و خدماتت ، حداقل 200 کاراکتر توضیح بنویس

4- استفاده از نظر مثبت مشتریان

خیلی از مخاطبین ، برای اینکه از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند، نظرات بقیه رو می خونن، پس میتونی ازکامنت ها در اینستاگرام، یک کلیپ یا پست یا استوری درست کنی و منتشر کنی.

5- فعالیت های روزمره

منتشر کردن فعالیت های روزمره، خیلی طرفدار داره. این میتونه هر کار عادی روزانه باشه. فقط یادتون باشه که قشری که داره دنبالتون میکنه چه تیپ آدم هایی هستند، در سطح آنها، فعالیت های روز مره خودتان را منتشر کنید.

6- معرفی پیج های دیگه

این روش باعث افزایش تعامل و همچنین افزایش فالوور های شما بشوند. با همکارانتان این کار رو انجام بدین، پیج های همدیگه رو معرفی کنید.

7- نقد و بررسی

این واقعاً محتوای جذابی است. نقد و بررسی در هر شغلی وجود نداره. از بیمه گرفته تا طراحی سایت، تا حتی بررسی یک زبان برنامه نویسی با یک زبان برنامه نویسی دیگه. یا انواع بلیط هواپیما و غیره و ...


برچسب ها: روش تولید محتوا در اینستاگرام ایده تولید محتوا در اینستاگرام 7 ایده تولید محتوا در اینستاگرامدیدگاه
دیدگاه شما :