بدون دیدگاه

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موتور سیکلت : برای به دست آوردن سهمی از مشاغل قطعات موتورسیکلت ، باید مشتریان را با کیفیت ، قیمت و خدمات موجود در فروشگاه خود تحت تأثیر قرار دهید. همانطور که برای روز افتتاحیه آماده می شوید ، برنامه ریزی کنید تا رقابت خود را گسترده کرده و چندین تصمیم مهم در مورد عملیات تجاری بگیرید. از تصمیمات ساده ، مانند فروش قطعات جدید یا استفاده شده در کسب و کار شما ، گرفته تا تصمیمات اصلی ، مانند نحوه تأمین مالی شرکت شما ، شما باید برای رهبری و تسخیر بخش خود در بازار آماده باشید. فروش آنلاین لوازم جانبی موتور سیکلت یکی از بهترین کارهایی است که شما می توانید برای بهبود کسب و کار خود انجام دهید. یکی از مواردی که برای فروش آنلاین لوازم جانبی موتور سیکلت باید انجام دهید طراحی فروشگاه اینترنتی است اگر فرصت ان را ندارید می توانید با فروشگاه ساز اوژن در کمتر از 1 ساعت این کار را انجام دهید.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن  استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه ساز اینترنتی ، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موتور سیکلت

نیاز را بیابید و آن را برآورده کنید

رقابت احتمالی خود را ارزیابی کنید. آنچه را که همه رقبای شما ارائه می دهند ، نقاط قیمت و مکان آنها ثبت کنید. تصمیم بگیرید که آیا منطقه شما به تجارت قطعات موتورسیکلت نیاز دارد یا خیر. در غیر این صورت بهترین کار فروش آنلاین است.

تمرکز بر امور مالی

تصمیم بگیرید که چگونه قطعات موتورسیکلت خود را برای راه اندازی تامین خواهید کرد. به عنوان مثال می توانید از پول نقد در دست ، تأمین مالی بانک یا سرمایه گذاری خطرپذیر استفاده کنید. امکان دریافت خط اعتباری از عمده فروشان قطعات موتورسیکلت را بررسی کنید. معمولاً بودجه ترکیبی از این روش ها خواهد بود.

تامین کنندگان معتبر را تعیین کنید

برای قطعاتی که قصد انبار کردن آنها را دارید و قطعاتی را که قصد سفارش ویژه ای برای مشتریان دارید ، تامین کنندگان قطعات موتورسیکلت مطمئن پیدا کنید. برای بهترین مزیت رقابتی مستقیم از تولید کننده قطعات خرید کنید. چه فروش قطعات موتورسیکلت جدید و چه استفاده شده ، به تامین کننده هایی نیاز دارید که بتوانید برای خدمات خوب روی آنها حساب کنید.

موجودی لوازم جانبی خود را تکمیل کنید

موجودی اولیه قطعات خود را ایمن کنید. تصمیم بگیرید که کدام قطعات بیشترین تقاضا را در طول دوره عادی کار قطعات موتورسیکلت شما خواهند داشت. اقلام موجودی مانند بدنه ، قطعات الکتریکی ، قطعات موتور ، قاب و مخازن گاز. بدانید وقتی مشتری به چیزی نیاز دارد که شما آن را ذخیره نمی کنید با چه کسی تماس بگیرید. آنچه را که مشتری نیاز دارد به سرعت با قیمت مناسب تهیه کنید و در فروش پیروز شوید.

اخذ مجوز و بیمه

وب سایت مدیریت مشاغل کوچک نکاتی در مورد نحوه انجام این کار دارد. در آنجا ، از شرکتهای قطعات موتورسیکلت بخواهید مجوزهای ویژه ای برای حمل روغن موتور یا سایر مواد خطرناک دریافت کنند.

بدهی های خود را با بیمه مناسب پوشش دهید. با نماینده بیمه خود در مورد بیمه نامه مسئولیت تجاری مشورت کنید که شرایط منحصر به فردی را که مشاغل قطعات موتورسیکلت با آن روبرو هستند پوشش می دهد ، که ممکن است به دلیل ماهیت موتورسیکلت ها با خطرات جانی و مالی همراه باشد

بازاریابی کسب و کار را شروع کنید

برنامه بازاریابی خود را آغاز کنید. گزینه های ارزان برای جذب مشتری شامل ایجاد یک وب سایت یا توزیع اعلامیه هایی است که معمولاً موتورسواران در آنجا ملاقات می کنند. ارائه آموزش های اولیه موتورسیکلت ، کلاس های ایمنی موتورسیکلت یا آموزش کارگاه ساختمانی اختصاصی. این فعالیت ها را می توان با پرداخت هزینه انجام داد و برای خود یک مرکز سود ایجاد کرد ، یا می توانید آنها را به صورت رایگان ارائه دهید تا بازار مورد نظر خود را به مغازه قطعات خود جلب کنید.
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نامدیدگاه ها